Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biztosan közöttetek is vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan közöttetek is vannak sokan akik fölmennek néha vagy gyakran a rosszlányok.hu-ra. Szerintetek azok a lányok, akik ott hirdetik magukat, mind meg tudnak élni abból hogy pénzért szexelnek?

Figyelt kérdés
És mind jól is keresnek?És az,hogy sokan igénybe veszik a szolgáltatásukat,szerintetek is azt mutatja,hogy baj van ebben az országban?
2017. dec. 29. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Te meg a rosszlányok hut hirdeted, pedig weboldalakat reklámozni itt tilos. Főleg olyat, ahol elköltheti az ember a pénzét. Nem kell annyit emlegetni ilyen kétes erkölcsű oldalt.
2017. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos meg tudnak élni abból
2017. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Biztosan közöttetek is vannak sokan akik fölmennek néha vagy gyakran a rosszlányok.hu-ra.

Előfordult, kiváncsiságból.


Szerintetek azok a lányok, akik ott hirdetik magukat, mind meg tudnak élni abból hogy pénzért szexelnek?

Simán meg lehet élni abból a pénzből jólétben, amit ott kérnek, és gyakorlatilag 0 tudás kell hozzá, meg egy lakás, de még közös lakásban saját szobával is képesek megoldani.


És mind jól is keresnek?

Nem kifejezés, ilyen könnyű pénzzel ilyen sokat mással nem nagyon lehet kaszálni még mérnöki végzettséggel sem, hogy fél óra alatt 15-öt. Ők meg emellett válogathatnak is, hogy kiket akarnak vállalni, kinyalják, megdugják őket és kapják a pénzt, és még meg is köszönik nekik.


És az,hogy sokan igénybe veszik a szolgáltatásukat,szerintetek is azt mutatja,hogy baj van ebben az országban?

És keletre dubajtól nyugatra hollandiáig? Az országban az égvilágon semmi kiugró különbség nincs az etekintetben, bármelyik országra rámondhatnád ezt. A szolgáltatást mindenhol igénybe veszik ahol megtehetik, gazdagoktól szegényekig a megfelelő helyen. A kínálatban vagyunk kicsit erősek, hogy mindenhova a magyar lányok mennek, de ennek az az oka, hogy mi vagyunk az egyik legkeletibb európai rasszhoz tartozó faj, tehát a lányokat mindenhonnan keresik, de egyúttal nekik kell is az a pénz, amit kaphatnak érte. Meg a kultúránk se olyan túl erkölcsös hogy ezt ne nyeljék le sokan, hogy "nem az én szegénységi bizonyítványom blabla", és inkább pénz beszél. Itthon is a külföldiek keresik tucatszámra őket, szóval az hogy sokan igénybe veszik nem releváns az országgal kapcsolatban.

2017. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem reklámozni akarom csak föltettem egy kérdést érdekel a véleményetek
2017. dec. 29. 19:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,de szerintem nem csak gazdagok és külföldiek veszik igénybe a szolgáltatásaikat,hanem szegények is.
2017. dec. 29. 19:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Akinek hosszú távon nincs nője,annak nagy az esély rá hogy akkor is el fog menni,ha egyébként nem is tehetné meg
2017. dec. 29. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:

"A szolgáltatást mindenhol igénybe veszik ahol megtehetik, gazdagoktól szegényekig a megfelelő helyen."


Végig erről írtam.

2017. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki szegény és azért veszi igénybe a prosti szolgáltatásait,mert máskülönben nem lenne nővel az egy szomorú dolog szerintem
2017. dec. 29. 20:11
 9/15 anonim ***** válasza:
"És az,hogy sokan igénybe veszik a szolgáltatásukat,szerintetek is azt mutatja,hogy baj van ebben az országban?" MIÉRT AZT MUTATNÁ??????????????
2017. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert abból,hogy sokan igénybe veszik ezt a szolgáltatást én arra következtetek hogy sok a magányos ember
2017. dec. 29. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!