Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, hogy kicsit görbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy kicsit görbe?

Figyelt kérdés
A szerszámom az én szemszögemből nézve enyhén balra görbül. Eddig sosem volt baj belőle, meg rendesen teljesít. De mitől lehet? Nem hiszem hogy maszturbálástól lenne, mert azóta lett ilyen hogy már nem maszturbálok. És egy lány se mondta eddig hogy baj lenne, hogy nagyon enyhén görbe. Másnak is ilyen.
2017. dec. 30. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gond egyáltalán. N
2017. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem láttam olyat,de szerintem jobb az egyenes.
2017. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele, kifejezetten jó lehet ha olyan pontot találsz el a hüvelyben...
2017. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

ez egy ősi betegség előjele! ha elmész orvoshoz azt mondja valószínűleg , hogy kés alá kel feküdnöd és nyisz-nyasz levágni.... de nyugodj meg az orvos csak kamuzik nem kel levágni!!!!


leesik az magától.......

2017. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém meg lefele görbül. Na és? Sosem volt rá panasz
2017. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. dec. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!