Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem van ez a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van ez a szex téma túlértékelve?

Figyelt kérdés
Mármint emberek ez csak szex nem tud életeket menteni. Nyilván valamilyen szinten fontos kivel veszítem el a szüzességemet na de mégis! Ha nem szexelek gáz viszont ha igen akkor meg k***va vagyok. Szóval hogy is van ez a szex-dolog?🤔 17/l
2018. jan. 1. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell túlbonyítani :D ha jól esik akkor csináld, ha még nem akarod akkor ne csináld. mások véleményére ne adj.
2018. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy hasonló értékrendű emberekkel kell barátkozni akikkel tudsz úgy beszélni erről h senki sem szól meg senkit

Vagy megismersz valakit és üegszereted a szexet

2018. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Hát, te még ne is szexelj...
2018. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

A szexualitás nagyban összefügg a személyiséggel. Minden embertípusnak más a szexuális igénye. Hormonok irányítják ezt is. Szexuális vágy nélkül szerelem sincs. Üres, lelketlen, unalmas gépek lennénk nélküle.

Ez mozgatja az emberiséget, és az állatokat is. Természetes dolog.

2018. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, ez tipikusan olyan téma amiben mások véleménye nem számít, ez magánügy:)
2018. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Engem sosem érdekelt mások véleménye. Ez csak szex és ha szexelni akarok és nincs párom, akkor kerítek valami alkalmit. Ha ezért mások szemében ku*va vagyok, akkor ez van, nem érdekel. 19/L
2018. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Osztom ezt a véleményt!!! 19/l
2018. jan. 1. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Van az ember.

Az embernek baja van.

Az ember nem oldja meg.

Az ember kötözködik és szerencsétlenkedik tovább.


Nyilván van aki megoldja a bajait, és saját magával törődik és nem éli ki a frusztráltságát kötözködéssel, de aki igen, azt le kell szäääääärni.

20f buék

2018. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szexelsz akkor k***va vagy? Ezt hol hallottad? Akárki is mondta, ne higgy neki.
2018. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben csapj fel egy Magyar értelmező szótárt, és keresd ki a prostituált címszót. Soha se hallgass/ higyj másnak, mindig jár utána a dolognak.
2018. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!