Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ilyen? napi 1x áll fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? napi 1x áll fel óvszerben,2. -ra nincs normális merevedése a péniszének.

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. De ne hibáztasd magad, majd idővel ügyesebb leszel.
2018. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez normális dolog? a páromról van szó, és eléggé aggaszt a dolog. mindketten fiatalok vagyunk, friss párkapcsolatban. mégcsak 24 éves, aggódok hogy engem nem kíván eléggé. fiatalon nagyobb szexuális aktivitást gondolok normálisnak . kicsit olyan mintha 2 50éves lenne egymás mellett 20éve. neki mindegy igazából, ha van-van, ha nincs szex nincs. heti egy is bőven elég számára.
2018. jan. 2. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát... különböző étvágyak ugye. Bár a heti egyszeri szex talán tényleg kicsit kevés ilyen idősen. Kérdezd meg esetleg, hogy mi a gond? Lehet stressz és még egy csomó ok erre.
2018. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdjen el valami normális testmozgást, egyen egészségesen és remélhetőleg nagyobb lesz az szexuális étvágya is.


De a heti egy ennyi idősen tényleg elég kevés, főleg friss kapcsolatban. Más probléma nincs? Tanulás, munka, egyéb dolgok?

2018. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom az életmódját, de felsorolom a lehetséges okokat, nem fontossági vagy súlyossági sorrendben, csak ahogy jön:


Mozgásszegény életmód, s ha ezzel együtt túlsúlyos és úgy, hogy magas a testzsír százaléka - ez magával hozhat egy csomó mindent, többek között alacsony tesztoszteron szint, koleszterin / vérnyomás problémák;

Ha súlyos lelki problémákkal küzd, nehezen birkózik meg a problémáival és észrevehetően állandóan stresszes;

Ha a közelmúltban vagy jelenlegis szed valamilyen antidepresszánst, vagy benzodiazepin származékot, esetleg szedatívumokat használ;

Valamilyen akár könnyű drog, s nála ilyen hatást vált ki;

Esetleg megcsal és te már sok vagy neki - bár én 24 éves koromban 3 nőhöz jártam napi szinten (ez nem vicc);


Csak a lehetséges okokat soroltam fel, biztosan van még ezer ezen kívül de leggyakrabban ezek jönnek elő.

2018. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi egyéb okról se drogokról nem tudok. sportol is viszonylag rendszeresen. Viszont azt észrevettem h nagyon szégyenlős, és mindig koncentrál rám. Ha véletlenül ránézek, elkapja a tekintetét.
2018. jan. 2. 23:12
 7/8 anonim válasza:

Valószínűleg önbizalomhiányos vagy bizonytalan, esetleg fél, hogy mit gondolhatsz róla, ha nem áll fel neki és már előre bevetíti ezt a képet, kétségbeesik stb... Az én barátommal ugyanez volt a helyzet, talán meg durvább. Próbáld meg megnyugtatni, bíztasd, ne haragudj rá emiatt. Mondd neki, hogy téged ez nem zavar (akkor is ha picit igen), simogasd, nyugtasd. Idővel szerintem biztos lesz magában. Még véletlenül se jegyezd meg neki, hogy esetleg nem kíván téged, mert az csak jobban árt neki. Tuti:D

18L

2018. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másodikra??? Az enyémet egy napig elő se tudnád csalogatni...
2018. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!