Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK! Első anál élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Első anál élményetek milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges. Kíváncsiságból kipróbáltam, nem volt rossz élmény, de nem élveztem. Aztán nem is vonzott a téma évekig. Majd lassan fokozatosan egyre jobban kezdett izgatni. Bár csak alkalomszerűen csináljuk, a fantáziáim alappillére és a fenekem izgatása a normál szex része.
2018. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi nemrég próbáltuk ki a kedvesemmel.nem mondom hogy rossz élmény lett volna.igaz ö az elején mondta h nem nagyon érdekli a dolog de hogy kipróbálta mondta h nem is olyan rossz.
2018. jan. 3. 12:35
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyen pózba próbáltátok?síkositás, gumi,stb?
2018. jan. 3. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én sokkal rosszabbra számítottam, kellemes csalódás volt 19/L
2018. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 es megbántad h kipróbáltad?
2018. jan. 3. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Gumival és síkosítóval csináltuk. Fokozatosan, először ujjal stb. Mivel engem nagyon vonzott, mégis volt benne egy gát, így egy pohár bort megittunk előtte, hogy picit lazuljak. Én eddig még csak kutyában csináltam így. Nekem ez bejött.

Nem derül ki számomra, hogy te a férfi vagy vagy a nő?

2018. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem volt sajnos,de remélem egyszer lesz
2018. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Szar
2018. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo volt, pedig en is rosszabbra szamitottam, mert a baratom farka eleg nagy..
2018. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!