Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes szerintetek barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szerintetek barátnőt keresni, ha van ncore, műpunci meg 4k tv is?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a 3 dolog bőven kitud elégíteni bárkit, még azokat is akik egész életükben inpotensek voltak. Itt nincs se nyafogás, se veszekedés meg nem is bánt meg.
2018. jan. 4. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én viszolygok az ilyen műdolgoktól, de szerintem még a jobb kezem is elég. Ha azért nem akarsz nőt, mert túl sok számodra a velük való munka, akkor szerintem inkább nő, csak találj valakit aki magába enged. Sokan úgy vannak, hogy minél jobban leszarod, annál jobban akarják. De ha az érzelmi megterhelést nem bírod, ami ezzel járhat(ált. jár is), akkor inkább házimozit javaslom. Bár ahogy fogalmaztál eddig, te inkább az előbbibe tartozol, szóval keress egy általános k*vát
2018. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért ha egy élő nő lepippant azt nem tudod 3d-ben imitálni...

A pénzben van némi igazság, így 40 felett már én is csak kajálni hívom meg a nőket.

Vannak akik szeretnek lehúzni..

De ki lehet válogatni az értékeset, persze nem a tv elött ülve, csattogtatva...

2018. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csajszira sokat kell költeni az ncore meg ingyen van :D
2018. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A tv-t legalább nem tudod teherbe ejteni. Mondjuk hozzábújni sem és a dolgaidat sem tudod vele megbeszélni. Az ncore nem fog átölelni, a műpunci meg hiába vár otthon mikor hazamész, az ajtóban nem fog csókkal várni..
2018. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hallod akkor ezentúl NE EGYÉL! Nézz kaját fényképen meg nézz főzős műsorokat, ilyen felfogással te attól is jól laknál.
2018. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na jó látom nagyon komolyan vettetek, egy cseppet ironikus kérdést... hát akkor nehogy megnézzétek a pókembert, mert még véletlenül megcsíp titeket egy pók, oszt kiugrotok 10.ik ről...
2018. jan. 4. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!