Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap voltam először lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam először lánnyal, viszont nagyon nehezen élveztem el: ez jó, vagy rossz dolog? 21/F.

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és tegnap vesztettem el a V-cardomat. Maga a szex hihetetlen volt a lánnyal, a látvány, az illata, minden, azonban nagyon nehezen mentem el. Volt rajtam óvszer, lehet ez lenne az oka? Az izgalom, talán?


Végig merev voltam alul akár egy fatörzs, de amikor éreztem jönni az orgazmust akkor belemarkoltam a csípőjébe és egyre gyorsabban és mélyebben dugtam hogy csak úgy csattogott, háromszor ki is "hátráltam" belőle a nagy lendület közepette, viszont úgy éreztem hogy nagyon sokáig dugtam egy pozícióban: hogyan tudnék egy kis változatosságot vinni bele az Ő számára legközelebb, ha nekem kicsit több ideig tart eljutni az orgazmusig?


2018. jan. 5. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Mi a szar az a V-card? Most az akarod, hogy megdicsérjünk? Ügyes voltál! Ezaz!

Ha nem említette meg a csaj, akkor mi a baj? Ha korán mennél el, akkor meg az lenne a baj!

2018. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11%

Ha te irányítassz tovább tudod elhúzni. Óvszerral szeretkezni olyan, mintha alkohol mentes sört innál. Nem érzel semmit. Körülbelül annyit érzel, mintha a kezével huzigálná a bőrt a szerszámodon. Hiszen maga a gumi tompítja azt az értést, hogy a makkal érezd a párodat belülről ami iszonyatosan jó érzés ;).


Menjetek el vizsgálatra, hogy nincs-e semmilyen nemi betegségetek és szedjen a lány fogamzásgátlót ha szeret téged így szeretkezzetek. Sokkal de sokkal jobb lesz. Az óvszer elveszi az igazi hangulatot és ezért is bírtad tovább.


De amúgy, húzzátok el az előjátékot. Orálisan is legyen meg minden stb. És mégjobban fogod kívánni és hagyd, hogy ő is uralkodjon rajtad (pl lovagol).

2018. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!