Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek most? Jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Jobban vágyok a 3 évvel ezelötti barátnőmre mint a mostani mennyasszonyomra amit iszonyatosan szégyenlek

Figyelt kérdés
Napok óta az exemről fantáziálok. Szégyen de többször maszturbáltam is a képeire. Nem beszélünk egymással a szakítás óta mégis egész nap róla álmodozom. A mennyasszonyom akivel meg 2 éve együtt vagyok nem érti mi bajom. Egyszerűen már nem jó a szex vele és eltünt minden vonzalom is. Nem akarom megcsalni és eldobni se egy nő miatt. De az exemet megláttam multkor ahogyan várt a buszra és basszus legszívesebben ott helyben széttéptem volna a ruhát róla. Persze nem látott engem. Amugy a lány tisztességes és ugyse akarna semmit tőlem míg együtt vagyok valakivel sőt szerintem utána se... a szakítás után nagyon sok lánnyal voltam de most mégis ez van. Mit tegyek?

2018. jan. 6. 03:11
 1/10 anonim válasza:
100%
Minèl előbb beszeld meg a menyasszonyoddal. Sokat fogsz neki ártani ha ha nem mondod el ő meg nem tudja hogy mi a bajod. Ha nem kívánod akkor nem is szereted igazan.Es így felesegul venned sem szabadna. Szegény :/
2018. jan. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak nem tudom hogyan álljak neki. És félek attól h az exem iránt érzett vonzalom csak pillanatnyi felhevűlés és megbánom az egészet.. de bántani se szeretném őt. Megcsalni meg eszem ágában sincs.. akármennyire is nagy a vonzalom nem tudnám.
2018. jan. 6. 03:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez azért elgondolkodtató, mert ha ennyire kívánsz egy másik nőt a menyasszonyod mellett függetlenül attól, hogy a volt bnőd v sem, akkor lehet nem vagytok annyira egymáshoz illőek a jelenlegivel, annak ellenére, hogy szereted és el akarod venni. Jobb őszintének lenni saját magaddal és a menyasszonyoddal, mint később megbánd és boldogtalanok legyetek.
2018. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakítanod kellene a menyasszonyoddal, egyáltalán miért jegyezted el, ha nem szereted igazán, ha nem kívánod? Őt is boldogtalanná teszed egy életre, és magadat is. Legfőképpen magadat, aztán majd megcsalod, elváltok, ha már gyerekek is lenne, a gyerekek fogják a legjobban megsínyleni, azért, mert nem volt elég bátorságod szakítani. Inkább éljél egyedül egy darabig, amíg valaki más nem hat rád úgy, mint az exed, biztos ráérsz még, akár 40 éves korodban is nősülhetsz, bár nem tudom,hány éves vagy. A menyasszonyod pedig majd kiheveri a szakítást, ahogy te is.
2018. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok és egy éve jegyeztem el őt. De már beszéltem vele. Ő könyörgött azért h maradjak vele és még azt is mondta h megváltoztatja magát és akár egy másik lánnyal együtt is szexel velem. Természetesen megmondtam h ezt ne. Aranyos lány és nem vele van a hiba. Sajnos a hülyeségem miatt azt értem el hogy napi 20x telefonált és írt és azt mondta ő megöli magát ha elhagyom. Most mit tegyek?
2018. jan. 7. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Lehet, hogy most fájni fog neki, és egy ideig boldogtalan lesz tőle, de sokkal jobb ez, mint egész életére boldogtalanná tenni azzal, hogy elveszed, miközben belül másnál jársz.
2018. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az volt a legnagyobb baj, hogy ezt a lányt eljegyezted, pedig nem is éreztél utána olyan vágyat, nem voltál szerelmes belé, mint a másikba. Próbáld barátsággá változtatni a kapcsolatot, semmiképpen ne változtassa meg magát, és főleg ne szexeljen veled + másik lánnyal együtt - egyáltalán, aki ilyet ajánl, azt hogy lehet szeretni? Nem is érti ezek szerint, hogy te szerelmes vagy, és nem a szexről szólnak itt a dolgok. Szerintem finoman tudomására kellene hozni, hogy jó barátok maradhattok - vagy van egy merészebb ötletem: ha mindenképpen férjhez akar menni, akkor vedd el azzal a feltétellel, hogy utána egy év múlva elváltok.
2018. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen igaz a mondás, hogy a férfi bármikor szerelmet hazudik, hogy szexelhessen, a nő pedig bármikor élvezetes szexet hazudik, hogy szerelmet kapjon....
2018. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy jó barátok maradhattok. Nyugodj meg, nem lesz öngyilkos, de te tartsad magad ahhoz, amit mondtál neki, így a tisztességes, persze még tisztességesebb lett volna, ha nem jegyzed el.Miért kellett ez? És miért jártál vele ilyen hosszú ideig, ha nem akartad feleségnek? És miért szakítottatok a volt barátnőddel, ha ő annyira vonz?
2018. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát semmi nem alakult úgy ahogy elterveztem... mint kiderült hetek óta au ex mennyasszonyom nem szedte akkoriban a fogamzásgátlót és terhes lett. Ami a leggázabb h akkor szólt róla mikor már nem lehetett volna elvetetni. Most magához láncolt egy gyerekkel akit egyáltalán nem akartam. Az egész életem tönkrement így.
2018. aug. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!