Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok privát üzenetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok privát üzenetben beszélgetni szexuális témáról?

Figyelt kérdés
akár fiú, akár lány!
2018. jan. 7. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

igen, nem annyira nehéz lányt találni itt, aki nyitott kicsit beszélgetni, csak sokan ilyen kangörcsös levelet írnak ami elijeszt mindenkit.

(még pasiknak is, akik írják, hogy "feleségemmel...", mert annyira kanosak, hogy nem veszik észre, hogy pasi az illető)

2018. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21-es ez így van! Sok itt a kangörcsös pasi...ha meg rájönnek, hogy az illető nő, akkor az sem visszatartó erő, ha a nő nem akar semmit. Jó, hogy nem akarunk írni.

28/N

2018. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én is Csak lányokkal szoktam beszélgetni. Élőben, olyannal, akivel nem volt szexuális viszonyom, és nem szexes topikból ismertem meg 1 lány volt, aki nyitott volt a szexualitásól beszélgetni tabumentesen.

Szexes topikokban, itt privátban, többekkel. Elsősorban a feltett kérdésükkel kapcsolatban, de voltak akikkel aztán egészen másról is.

2018. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Régebben gyakrabban, de nálam fontos volt, hogy egyfajta bizalom és ismeretség (már amennyire online lehet) kialakuljon - jaaa és szimpátia persze. Utána tabuk nélkül bármit, bármikor, bármiről.


40F

2018. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

bocs, utolsó vagyok


"nálam fontos v̶o̶l̶t̶ " --- Nem csak volt! Most is az!

2018. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 EffyStonem96 ***** válasza:
Értelmes emberekkel szoktam :) Nem tartom tabu témának a szexet, és örülök, ha más is így látja.
2018. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!