Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány mindig küld nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mindig küld nekem pucér képet magáról?

Figyelt kérdés
Szóval egy lány mindig küld pucér képeket magáról főleg a melléról meg ha teljes testes akkor is van rajta bugyi vagy ha az sincs akkor nem látszik a puncija. A múltkor küldött két videót amin teljesen meztelen és ujjazza magát. A videón nagyon jól látszott a puncija és ahogy belenyomja az ujját és ujjazza magát. Miután küldte a videót azt írta hogy nagyon reméli hogy kiverem rá mert ha nem megharagszik. A lány egyszer leszopott ez én is kinyaltam őt meg a melleivel is csináltam minden felét de nem volt behatolás. De ez régebben történt. Mostanában szoltunk beszélni hogy szeretné ha megdugnám meg ilyesmi. Mi a véleményetek és mit kéne tennem?

2018. jan. 8. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Dugd meg a kedvemért.
2018. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
először is továbbküldeni nekem a képeket, videókat! küldd az elérhetőségét is, megdugom, és szólok, hogy érdemes-e neked is vagy sem!
2018. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Diplomát az asztalra.
2018. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

dugd meg, vagy add oda a csajt :D

21F

2018. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Küldesz elérhetőséget? Kíváncsi vagyok rá.
2018. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sokan lennénk kíváncsiak rá :D

Amúgy elég egyértelmű, hogy mit kéne tenned...amúgy hány éves a csaj?

2018. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Istenem.. még is mit kellene tenned? Kár feltenni ilyen kérdést. Szerinted, mégis milyen szándéka lehet, ha:

-leszopott

-képet, videót küld magáról, hogy verd ki miközben ujjazza magát

-végül ki is jelenti, hogy szeretné ha megdugnád?

Ha meztelen odaállna eléd nyitott lábakkal azt is kiírnád ide, hogy mégis mit csinálj?

Ember! Szexelj egy jót!!

2018. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Csak úgy küldözget neked ilyeneket, minden kérés nélkül?
2018. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
milyen szánalmas emberek, hogy a poént sem veszik :(
2018. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

én kiverném egy pohárba, és egy vibri társaságában elküldeném neki, hogy lássa, kiverted, meg hogy legyen mivel megdugni magát!

Te szerencsétlen, menj dugd meg, mit nem értesz ezen ?E?!!

2018. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!