Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy no kezdemenyezhet? 30N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy no kezdemenyezhet? 30N

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elore bocsanatot kerek az ekezetekert. Szoval 30 eves vagyok,es a munkahelyemen volna egy kollega,akit nagyon kedvelek. 37 eves es szingli,es nagyon jokepu. Amikor meglatjuk egymast,allandoan egymasra mosolygunk,szemezunk es szinte mindig hosszan a szemembe nez es mosolyog. Beszelgetunk egymassal,es ma pl egyutt mentunk le a foldszintre a liftel,es a liftben egyszetuen izzot a hevego. Arra varok,hogy mikor hiv mar el randira,de egyszeruen mintha varatna magat,vagy nem tudom. Szerintetek tetszem neki,ha mar nyilvanvalo,hogy ugy megnez minden egyes alkalomal? Hivjam en el randira? De nem szeretnek egy nyomulos nonek se kinezni,hisz megiscsak o a ferfi,es o kellene,hogy megtegye az elso lepest nem?
2018. jan. 10. 00:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert de mobilrol irok,es siettem. Elnezest kerek.
2018. jan. 10. 00:52
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen, kezdeményezhet.

Nem tudhatid, hogy mi az oka, hogy nem lép. Lehet, hogy annyira tetszel neki, hogy nem akarja elszúrni.

Kérdezd meg, hogy meginna-e veled egy kávét munka után. Egyből előrébb leszel.

2018. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Osztom a 2-es véleményét! Kezdeményezz! De mielőbb, ne hogy valaki megelőzzön!
2018. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Kérdezd meg a csávótól hogy:


Ha te egy lány helyében lennél aki el akarna hívni egy pasit találkozóra akkor milyen szöveget ajánlanál neki ?


Vagy:


Ha egy lánynak bejön egy pasi de a pasi nem kezdeményez akkor vajon a lány mit gondoljon róla ?

2018. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne kezdeményezhetne? Nem a 18. században élünk. Nálunk is az asszony kezdeményezett azóta is tökéletesen megvagyunk már évek óta.
2018. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Az etikai kódex tiltja a női kezdeményezést. A szituáció illusztrációja egy nő kb. 10 macskával a fotón.
2018. jan. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2018. jan. 10. 01:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Rozsaszinben volnek en. Tudom nem vagyok valami szepseg,de azert remenykedem,hogy bejovok neki.
2018. jan. 10. 01:24
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy csúnya, de ezt a csücsörítést felejtsd el, mert olyan vagy, mint az egy napos csecsemő, aki csecsre cuppanna. A faxom kivan a csücsörítő nőkkel. Mi ez, valami tömegpszichózis hatása? :D
2018. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:))) nem szokram csucsoriteni,ez a kep egyszeruen igy sikerult
2018. jan. 10. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!