Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nok miert csak az eskuvojukr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok miert csak az eskuvojukre akarnak jol kinezni? Utana miert foglalkoznak kevesbe az alakjukkal?

Figyelt kérdés
Elegge kiabrandito ez a fajta hozzaallas. Egy hazassag nem egy eskuvobol all. Kinek mi a velemenye ?

2018. jan. 10. 08:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez mekkora hülyeség! Szerintem mindig jól akar kinézni egy nő..
2018. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen egy no mindig jol akar kinezni de csak az eskuvo kornyeken tesz erte latvanyosan.
2018. jan. 10. 09:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már amelyik. Én 8 évvel az esküvő után is teszek a kinézetemért.
2018. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
utána már minek törje magát ha már megfogta a madarat :DDDD
2018. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Tudod erről az egyik autókereskedő haverom mondása jut eszembe:" Mindenkinek akkor a legtisztább az autója, amikor eladja, nem amikor használja."
2018. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
A 30 év feletti pasik miért növesztenek gusztustalan sörhasat?
2018. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 valaszolo nem ez a kerdes... Vagy ez lenne a nok valasza az elhizottsagra ? Alapvetoen minden emberben kellene legyen annyi onertekeles hogy egy hosszutavu kapcsolatban sem hagyja el magat. Mar nem egy noi ismerosomtol hallottam hogy leakar fogyni az eskuvojere ? Na es utana mar johetnek a plussz kilok ? Miert ?
2018. jan. 10. 12:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a nyarazezon. Van valami, ami motivál. Később is talalok magamnak ilyet, esküvő, nyár, egy szep ruha, amiben izmosabb lábakat szetetnek,ha mar mini. Az esküvő is egy ilyen állomás. Egyebkent a ruhában akarunk klasszul kinézni.:D én vettem magamnak egy rohadt szexi ruhát es most az a mercem, valami motiváció kell, de az részemről nem igaz, hogy utana nem foglalkozom magammal. Viszont azt is latom, hogy 80%-ban kevesebb idom vam magamra mar es fáradtabb is vagyok, tobbszor is vagyok szomoru, mint szinglin es ilyenkor mar nagyon nehéz.
2018. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Értjük mi, hogy itt nem ez a kérdés, de a férfiak ugyan olyan arányban hanyagolják el magukat házasság után, mint a nők, sőt, talán jobban is - legalább is az általam ismert házaspárokat elnézve. Néhány nőnek biztosan ez lenne a válasza, de ez "a nőnek ügyelnie kell a kinézetére a házasság után is, de a férfi növeszthet sörhasat" hozzáállás a legrosszabb mind közül. Nem állítom, hogy neked feltétlenül ez a hozzáállásod (hisz' honnan tudhatnám, nem teljesen ezt nyilatkoztad), de nem is mondtál semmit, ami az ellenkezőjére utalna.


Visszatérve a kérdésre: Ne általánosítsunk, embere váltogatja. Nem csak igénytelenség kérdése ez, genetika is bőven lehet benne. Van, aki fiatalon vékony, majd ahogy egyre idősebb lesz, egyre hajlamosabb lesz a hízásra. Gyerek után pedig még könnyebb hízni. Egy gyerekes, háztartást vezető, dolgozó nőnek pedig nem biztos, hogy akad még ideje és ereje konditerembe meg futni menni. Anyukámnak azóta van ideje magával törődni, hogy elkezdtem besegíteni a házimunkában, mert sem az apám nem segített régebben, sem a jelenlegi barátja nem tesz semmit. Eddig úgy nézett ki, hogy 5-kor felkel, elmegy dolgozni, 6 fele hazaér, csinál vacsorát, elmosogat, elpakol a konyhában és már 8 óra, kész hulla, megy fürdeni és aludni, mert 5-kor kelés van. Hétvégén meg kitakarítani a házat, mosni-vasalni, teregetni, kerti munka, ablakpucolás... Szinte el is ment a hétvége, és még egy filmet se nézett meg. Nyilván nem fogja azt mondani, hogy hát, lehet, hogy egész héten mentem körbe és hétvégén se raktam még le a fenekem, de most pihenés helyett elmegyek futni, hiába vagyok fáradt! És akkor a képben még nincs ott a gyerek, akivel kell törődni, tanulni, kikérdezni, csomagolni valót csinálni neki, beszélni vele... És a férjével sem töltött még időt. A hobbijaival meg pláne nem foglalkozott. Érted, mire akarok kilyukadni, ugye?

Ha a férfiak többet segítenének a házimunkában, akkor a nőnek magára is maradna (több) ideje - tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára. Ez rengeteg alkalommal szolgál okul az elhízásnak és annak, hogy egy nő nem törődik magával annyira. Nincs se ideje, se energiája rá.


A helytelen életmód a férfiról is átragadhat rá - erre is van egy példa a közelemben -, mert ha sokszor rendelnek pizzát meg esznek hambit, illetve a férfi szótárában a "sport" ott merül ki, hogy nézi a focimeccset és táncol egy gólt amikor gólt rúg a csapata, akkor a nő sem fog egyebet csinálni. Ismételten, kinek nem inge, ne vegye magára.

Mindemellett lehet egy nő szimplán lusta is, vagy szimplán nem érdekli annyira a házasság után. Ilyen nő is létezik, de szerintem ez a nők kisebb részét teszi ki.



Az esküvőjükön azért fontos extra módon a külsejük, mert az egy (normális esetben) boldog és fontos nap, akkor köti össze az életét azzal, akit szeret, nyilván olyan jól akar kinézni, amennyire lehet.. Arról nem is beszélve, hogy kétezer fotó készül róluk, ha rosszul néz ki az esküvőjén, arra örökre emlékezni fog, de még ha ki is menne a fejéből, eszébe jut majd, ha meglátja a képeket. Mivel ma már ezeket feltolják a netre abban a momentumban, hogy elkészülnek, az egész világ (de minimum az összes ismerősük) látni fogja, hogy nézett ki.


Ha valakinek ez jönne le a mondandómból, nem akarom a férfiakat hibáztatni a nők lehízásáért, de az is tény, hogy bőven lehet hozzá közük - ezt pedig képmutatás letagadni. Ha a te esetedben (értsd: te, aki olvasod) nem ez az eset, ne vedd magadra - bár az is lehet, hogy van közöd hozzá, csak eddig nem gondoltál bele. Továbbra is hangsúlyozom, akinek nem inge, ne vegye magára, illetve a kivétel erősíti a szabályt.

2018. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
táncol egy sort, amikor gólt rúg a csapata* Bocsánat, elírás :D
2018. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!