Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 nő 1 férfi felállásról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nő 1 férfi felállásról vélemény? élményeitek? Negatívumok? Szeretném kipróbálni párommal de nem tudom hogy is kezdjünk hozzá.33f

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akarsz, annak van egyszerűbb módja.
2018. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki olyan két nővel, aki nem a párod.

Így nem teszed kockára kapcsolatodat.

Én monogám kapcsolat híve vagyok, annak ellenére, hogy szexőrült.

Nehéz olyan partnert találnom, aki minden téren kielégít.

Nem nagyon volt olyan az életembe amit ne próbáltam volna ki, így számomra egyértelműen az akar ilyet kipróbálni akinek kevés a párja.

Ha a párod belemegy ilyenbe, akkor azzal is szembe kell nézzél, hogy a következő a 2 férfi a pároddal.

Ha ez a lelkedben nem okoz torzulást, akkor hajrá.

Azért tartsd szem előtt, hogy a párodnak nem biztos, hogy nem hagysz nyomot a lelkében ezzel.

2018. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Én voltam már 2 nővel, és azt mondom, hogy az egyik legemlékezetesebb, legjobb szexuális élményem volt. Tényleg fantasztikus. Igaz, nekem akkor nem volt párom, szingliként csináltuk.
2018. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Én nőként írom neked, hogy voltam már a férjemmel ilyen szituációban. Ha szoros a kapcsolat köztetek és meg van a maximális bizalom, és mindketten akarjátok, akkor nagyon jó élmény tud lenni! (Akár a 2nő 1ffi vagy a 2ffi 1nő felállás) N/43
2018. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó lenne, tudnám élvezni!

34f

2018. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne barátnőm, csak úgy kötetlenül két nővel szivesen kipróbálnám, de így biztos hogy nem mennék bele.
2018. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson kihagyni. Ha kihagyod, amíg élsz bánni fogod!
2018. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!