Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez mennyire működő dolog?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy filmet, amiben többek közt egy klubról is szó volt, ahova gazdag, karrierista nők és férfiak tartoztak, és a klub célja csupán annyi volt, hogy egy telefonhívásra találkozzon két ember, szexeljenek névtelenül, majd elmenjenek vissza az életükbe. Eléggé kíváncsivá tett, ilyen vajon tényleg létezik?

Sokszor szeretnék valami hasonló dolgot, egy-két férfit ilyen célra "tartani", akik felhívnak/felhívom őket, szexelünk egy jót és ennyi. Persze ez csak akkor működik, ha vonzónak tartjuk a másikat és igényünk van a minőségi, nem elkapkodott 2 perces menetekre.

Lányok, ti nem gondolkodtatok még el ezen? Tudom, ez nagyon kényelmes megoldás, de pont azért tartom nagyszerűnek. Így nem kellene a fárasztó köröket lefutni, csak felmennék a férfi lakására, megteremtenénk a hangulatot, eltöltenénk pár kellemes órát és eljönnék.

21L



2018. jan. 12. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék.
2018. jan. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany privit kaptál?
2018. jan. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne lennék én is bár én nem vagyok gazdag....
2018. jan. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok gazdag, nem is ez a lényeg, csupán a filmben voltak azok, hiszen a karrier miatt nincs idejük partnert keresni de cserébe gazdagok.

Az én elképzeléseimnél nem kell pénz, miért is kellene? :D

2018. jan. 12. 05:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene a dolog.
2018. jan. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán benne lennék! 40F
2018. jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is vannak ilyen "telefonszámaim". Hívom, megkérdezem szingli e, igen, megiszunk egy kávét?, persze, aztán lakás és szex és többet nem látjuk egymást a következő szexig. Praktikus. De ez csak olyan emberekkel működik, akikkel jó szexelni. Egy csomó férfi / nő vágyik ilyesmire, de olyan silány teljesítményt produkálnak az ágyban, hogy örülsz ha véget ér és megszabadulsz tőle. Na őket nem fogják újra hívni az is biztos.
2018. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!