Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogosan kérném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kérném hogy nyaljon ki?

Figyelt kérdés
Ő az első barátom és ő nem szeret nyalni viszont én szeretném kipróbálni milyen. Jogos lenne hogy ha megkérném hogy tegye meg? Nekem kéne tiszteletben tartanom hogy nem szereti vagy neki hogy szűz voltam előtte és mindent meg tapasztalni?
2018. jan. 13. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Jogos kérés sztem.
2018. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Jogos, de szerintem rosszul választottál!

Kezdésnek egy idősebb, tapasztalt pasit kellett volna választanod, akivel nem lett volna ilyen probléma!

2018. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

KÉRNI teljesen jogos. Ha nincs hozzá kedve akkor viszont erőltetni nem szabad. A szexet azért csináljuk, mert jó nekünk embereknek. Ha egy pár egyik tagja rosszul érzi magát közben, akkor neki nem jó, ott valami nem stimmel.


Egyébként idővel, türelemmel, szeretettel és kedvességgel csodákat lehet elérni. Ha adsz neki időt, beszélgettek róla és türelmes vagy, eleinte beéred apróságokkal is, pl. hogy csak a hasadat vagy a combodat csókolgassa, akkor lehet, hogy egy idő után már nem lesz probléma az sem amit szeretnél.


Én férfi létemre nem tudnám elviselni, hogy egy nő olyat csinál nekem ami neki nem jó csak az én kedvemért.

2018. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Idősebb nálam másfél évvel és nem csak másfél évvel több tapasztalata van

Sok mindent kipróbált és tudja mit szeret

2018. jan. 13. 20:00
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Senkinek nincs joga semmit sem kérni a másiktol. Meg lehet tenni, de nem jog!

Egyébiránt nem férfi a párod, ha nem nyal. Egy valamirevalo férfi imádja a szeretett nöt szájjal kényeztetni. Inkább ez a gond. Hogy nem szerelmes beléd.

2018. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
kötözd ki és ülj rá az arcára úgy nem lesz olyan sok választása sztem :)
2018. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Rosszul választottál! Ingább engem szeress! Kinyallak élvezésig, többször is egymás után!
2018. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
jogossan,de 1,5 év ne vicceljünk már a tapasztaltabb az 10 évvel idősebbet jelent,és egy önzö alak akit nemérdekel neked mi jó mit szeretnél,tehát nemis szeret téged.
2018. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Engem kérni se kéne
2018. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Eléggé jogos a kérés mivel a párodtól kéred, és mert mindenkinek jár. Amúgy elég szar már szerintem hogy már a legelső sexnél nem hozza szóba a fiú. Én egész életemben adtam lehetőséget a lányoknak h érezzek a nyelvem és kezem is ha szeretnék.

/26f

2018. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!