Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annyira bejön külsőre egy lány, hogy amikor kivertem a képére elájultam?

Figyelt kérdés

Bővebben: Nem ismerem személyesen, az internet csodájának köszönhetően váltam titkos rajongójává. Fogalmam sincs milyen ember lehet, bár nem lehet olyan rossz sem buta a profilja alapján de tény: nem ismerem. Viszont az összes híres színésznő/modell és tökömtudja elbújhat mögötte ez a csaj annyira szép. Nekem mindenképpen.

Mikor kivertem a képére akkorát élveztem ,hogy elájultam, pár perc múlva tértem magamhoz, hangyás és fekete fehér lett a kép elgyengültem és kidőltem. Aztán láttam, hogy átlőttem a fejem felett is mert olyan lett a tükör az ágy mögött. Sosem történt még ilyen velem, szerintem fel is nyögtem egy nagyon hangosat. Plussz akkora volt a farkam mint még soha. Annyira vonzódom hozzá, hogy a falat kaparom. Párszor láttam élőbe, hát akkor is szíven ütött eskü. Egyszer rám mosolygott még régebben akkor szúrtam ki, aztán egy ideig semmi majd sajna pasija lett :/ DE AMÚGY szemezett már úgy velem, hogy ott volt a pali is. Illetve nézett nagyon. Szerintem tetszem neki ez tuti mert amúgyis jó pasi vagyok. Amúgy arra gondoltam, hogy dugom a csajt aki már terhes tőlem és épp spriccel, közben a pasija az ajtó előtt hallgatja és sír :DDD


2018. jan. 13. 22:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Utolsó sorra vonatkozóan: Mikor vertem akkor gondoltam erre, plusz bikinis képét néztem Steve Buscemi szemmel félig.
2018. jan. 13. 22:18
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Két államvizsga tétel között ez igazán jól esett köszi 😂😂
2018. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy ":D" írtál volna, még elhinném, hogy (hetero) pasi vagy, de ":DDD"? Wtf?
2018. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert akkor! Te biztosan okos vagy (csak jófej akarok lenni amúgy a legtöbb csoporttársam sík hülye -igen én is egyetemre járok (nyugi nem orvosira)) te mit tennél a helyemben, hogyan hódítanád meg álmaid asszonyát?
2018. jan. 13. 22:21
 5/19 A kérdező kommentje:
Mi a baj a tripla D-vel? :DDD :DDD :DDD
2018. jan. 13. 22:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy ezt a csodálatos történetet megosztottad velünk.
2018. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Kösz, jót nevettem! :D Ha szemez veled menj oda hozzá.
2018. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Szedd össze magad és menj oda hozzá.
2018. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jajajaja mindenképp odamegyek valamivel legközelebb! Az a baj ritkán látom ha igen akkor is a pasijával. Majd annak meg adok aprót, hogy menj már innen csöves közbe meg fűzöm a csajt! Hátha kiakad és féltékeny lesz, aztán én meg mivel ennivaló vagyok a csajjal ő nem haragszik rám csak nevet az egészen de a pasi meg ideges lesz és idegbeteg mert onnantól kezdve mindig köszönök a csajának és odamegyek dumálni, aztán a sok veszekedés és féltékenykedés szakításhoz vezet. Én meg ott leszek persze, csábítgatom folyton majd, mígnem a mítosz az álom a vízió valóra válik!
2018. jan. 13. 22:27
 10/19 A kérdező kommentje:
Össze kell szednem magam! Nem ájulhatok el ha meglátom!!! De el sem mehetek a nacimba... Mondjuk A Calvin Kleinem úgyis fehér nem látszik rajta annyira :)
2018. jan. 13. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!