Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves pasiként, az ilyen 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves pasiként, az ilyen 27 körüli csajokat a legnehezebb felszedni, nem?

Figyelt kérdés

Most főleg egy éjszakás kalandra, vagy esetleg szex kapcsolatra gondolok.

Szerintem a legkönyebb 20 évesen a fiatalabb lányokat felszedni, aztán az 1-2 évvel idősebbeket, de már ez is elég nehéz, aztán a "milfeket" (nem feltétlenül anyukákat, csak 30-50 éves nőket), de még Őket is könyebb mint a 26-27-28 éveseket.

Talán azért, mert a milfek célközönsége alapvetően a velük egy korú, s pár évvel idősebb férfiak, de ezek között a férfiak között és a 20 éves srácok között hatalmas a kontraszt, így ha egy ilyen fiatal srác jókor próbálkozik, jó helyen akkor hatalmas sikert arathat egy milfnél... (de hatalmas kudarcot is vallhat, csökkenti az esélyeket hogy egy ilyen nőre elég sok fiatal próbálkozó jut) De ebben a szituban fontos, hogy a fiú igen jól is nézzen ki, míg ha fiatalabb, még tizenéves lányokra hajt ennek kisebb szerepe van (nagy általánosságban), ott az intellektus, tapasztaltság és dominancia (persze kedvesség mellett) szerintem sok esetben fontosabb, vagy legalábbis ezek illuziója.

Viszont a 27 körüli nőknél nem is tudom miért, de elképzelhetetlennek tartom, hogy sikerem legyen pl. nekem (20 éves vagyok)... Eddig nem is volt. Itt egy sima beszélgetésnél is sokkal jobban érzem kettőnk között a távolságot mint egy milfnél, s kicsit lenézve is érzem magamat alapvetően, vagyis inkább alábecsűlve (ami lehet igaz is akár, de valahogy ennyire közömbösen egy másik korosztállyal sem vagyok)...

Talán ez azért van, mert a "hozzájuk való" 30 körüli férfiak vannak a csúcsponton, s a két korosztály között (20 és 30-as pasi) nincs is akkora kontraszt, illetve ami különbségek vannak azokban szinte mindben a 30-as jobb?

Mert pl. egy 20 és 45 éves férfi között rengeteg különbség van, s mindkettőnek meg vannak az erősségei és gyengeségei a másikkal szemben. De a külsőt, valamint az "energiát" inkább előbbi képviseli szerintem... S ha egy milf kicsit fiatalabbnak akarja magát érezni, akkor egy menettel egy jóképű, izmos 20 éves sráccal nem lőhet mellé. Igazából ugyanaz a vonzerejük a fiatal pasiknak a középkorú-idősödő nők szemében ami a fital lányoknak is a középkorú férfiak szemében, annak ellenére, hogy a nők kevésbé vizuálisak.


De mígy egy 20 éves csak simán felszed egy 27 körüli pasit, addig ezt fordítva én szinte lehetetlennek tartom, mint már írtam.


Vajon miért van ez? Egyáltalán egyetértetek?


Légyszí kort és nemet is írjatok, köszi!



2018. jan. 14. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudsz csajozni vagy ronda vagy a 16 éves csajt is nehéz felszedni, nem kor kérdése ez anynira
2018. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott 20 évesen 27 éves nők után futni. Akkoriban inkább a 17 évesek érdekeltek. Valószínűleg ha nő lennék nekem sem kéne 20 éves fiú aki szinte még gyerek.
2018. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Nekem eszembe sem jutott 20 évesen 27 éves nők után futni."


Világos, de miért nem? És miért "futni" szexről van szó, amire már mindkettő említett korosztály megérett.

De pont ez a kérdés, nekem is olyan furcsa, nem tudom megfogalmazni. Egyszerűen nem vagyok képes ténylegesen közeledni náluk.

Pedig már voltam 40 körüli nőkkel és az kicsit sem volt furcsa.


"Valószínűleg ha nő lennék nekem sem kéne 20 éves fiú aki szinte még gyerek."


Hát azért rengeteg 27 körüli pasi dug 18-19-20 éves csajokat amiben valahogy semmi furcsa nincs és ott nincs ez a "még gyerek" szöveg.

Pedig ugyanaz a szitu.

2018. jan. 14. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a legrosszabb korban vagy ebből a szempontból. Huszonéves lányok még pont nem keresnek fiatalabb pasit, max 35-től van pár nő fiatalabb sráccal. De az se gyakori.

Egy 27 éves csaj még vele egykorúval is ritkán jön össze. Inkább 30-asokkal.

2018. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31l vagyok engem érdekelt,és egy éjszakás volt.Hazavittem egy 22 évest.Tartó kapcsolatra nem érdekelt de egy éjszaka az csodás volt.
2018. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biologia. A csajozas-pasizas eredetileg nem szabadidos tevkenyseg volt, hanem szaporodashoz kerestek partnert. A fiatal sracok hajlamosak elfelejteni, hogy az ember az egy emlos allat... A huszas eveik vegen mar sokkal tobb no csaladozna, mint a huszas eveik elejen. Ennyi a nagy titok. 30 meg 40 folott pedig azert arathatsz sikereket, mert azok a nok vagy sosem akartak csaladot, vagy felbomlott nekik es mivel "teljesitettek a biologiai parancsot" ezert ujra szabadidos teveknysegkent tekintenek a pasizasra.

Az ember viselkedese hirtelen nagyon vilagossa valik, ha egy biologus szemevel probalod nezni. Ez a biologia egyik torvenye, ha ugy tetszik, hogy a viselkedesmintaknak oka, celja es multbeli eredete van. Az emberi szokasok nem csak ugy otletszeruen leteznek, hanem a biologiankbol fakadnak.

2018. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!