Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas/többes szex előre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas/többes szex előre megszervezve vagy spontán? Nektek hogy jött össze?

Figyelt kérdés
A párom mindig rágja a fülemet, hogy keressek valakit, akit én is szívesen bevennék, de ez olyan... nem is tudom. Így nemhogy izgatónak nem találom a dolgot, hanem kifejezetten gáznak érzem. Pedig amúgy, ha vagyunk valahol társasággal szórakozni, ott már egész másképp állok a dologhoz (és nem, nem az alkohol miatt, mert én egyáltalán nem iszom, és nem, nem is szívok, meg semmi hasonló :D). Ha valaha úgy adódott volna egy ilyen alkalomkor, akkor bizony nem mondtam volna nemet. Szóval nekem ez csak spontán jön, szervezve meg tiszta gáz még a gondolata is. Pont ezért privátban se ajánlkozzon senki, mert nem azért tettem fel a kérdést! :D
2018. jan. 14. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 2 alkalom spontán jött. És a lány se ellenkezett és mi meg kényeztettük :)
2018. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Miota vagytok egyutt 2 honapja?
2018. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 éve
2018. jan. 14. 23:00
 4/12 anonim ***** válasza:
FIút vagy lányt akar bevenni 3.nak?
2018. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen megkötése. Én mondjuk inkább preferálnék még egy pasit. :) De ha már ugye spontán jön valami, ott nem valószínű, hogy problémáznék a nemeken. :D
2018. jan. 14. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mi inkább párt keresünk, nem cserésen.
2018. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig előre lebeszélt párokkal, pasival voltunk.

Volt úgy h buliban szólt párom, h na akkor most jó lenne vmi, de akkor sosem jött valahogy érdeklődő.

2018. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szervezetten jött össze, és mindhárman élveztük. Annyira, hogy többször meg is ismételtük.
2018. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szervezzük azaz én szervezem utána meg beszéljük és ha neki is jó akkor jön a találkozás ha kölcsönös a szimpátia akkor tovább lépünk
2018. jan. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer spontán, félig, aztán egyszer megszervezve swinger látogatás
2018. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!