Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érti meg a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom hogy én a hagyományos ujjazast szeretem? Vmi g pontos ujjazast csinal benn az ujjaival kaparaszik es ez faj nekem. Szerinte meg ezzel lehet sorozatorgazmusom

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kisse gyengeelmeju. Magyarazd el neki ujra.
2018. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A pasid nem mond hülyeséget, csak éppen rosszul csinálja.


A G-pontos izgatás minden nőnél működhet, de egyrészt pontosan el kell találni, hogy a hüvelyben hol is az a pont, mert nagyjából ugyanott van, de nem árt pontosan rátalálni, aztán meg igazodni kell a lányhoz akinek csinálja, hogy mit, és hogyan élvez. Lehet az előző csaja ezt imádta, és azt hiszi ezzel majd nálad is sikert ér el.

Ő ebben hibázik. Tud valamit ami működhet, de ugyanazt a sémát húzza rád is, ahelyett, hogy beszélne veled, lenne kommunikáció, megkeresné a G-pontodat és közösen a te visszajelzéseidből felfedezné, hogy TE hogyan szereted, mit csináljon odabent, hogy aztán megtörténjen amire vár. Na nem a sorozat orgazmus, csak egy orgazmus. Sorozatélvezésre sem minden lány képes, mert van aki egy orgazmus után nem bírja tovább. Ezt meg neked kell tudni magadról, hogy képes vagy e rá, vagy sem. Mert ha nem akkor ezt tudasd vele, de beszéljetek, hogy mit hol hogyan csináljon, hogy neked legyen jó. Mert amit ő csinál az per pillanat csak az ő egoját építené, hogy ő valami fantasztikus, csodálatos dolgot akar adni amit te nem vagy képes élvezni, miközben ő csinálja bénán, csak ezt nem veszi észre a hatalmas egojától.

2018. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2-es el is mondta a lényeget. A pasid meg tanulja meg előbb, hogy hogyan kell, aztán meg fedezzétek fel együtt. Az tényleg igaz, hogy működik a dolog, de mindenkinél más.

Nekem kb. másfél évbe és egy tucat partnerbe került, akikkel tudatosan gyakoroltam, hogy most már nagy biztonsággal működjön elsőre is, új és ebben tapasztalatlan partnerrel is.

2018. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Annyival egészíteném ki, hogy nem feltétlenül működik minden nőnél.


A feleségemnek hosszú éveken keresztül rendszeresen csináltam, gyakorlatilag spriccolós, hihetetlen intenzív orgazmusai voltak tőle. Szült egy gyereket, pár hónap mire helyrerendeződtek a dolgok, majd ment minden tovább ahogy korábban. Szült még egy gyereket, ez kb 3 éve volt, és gyakorlatilag minden megváltozott odalent. Teljesen újra kellett őt tanulnom, de ilyen jellegű orgazmursa már sehogy sem képes, fáj neki a környék is, pedig nem vagyok az a durrbele ész nélkül típus.


Szóval lehet olyan hogy nem oké a nőnek, bár úgy vélem ez kifejezetten ritka. A 2-es és 3-as válaszolóknak egyébként teljesen igazuk van, de sérülés, trauma miatt azért elvétve akadhatnak problémák.

2018. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem faj ha ott ingerli ami le van írva. Ott túlérzékeny. Én a sima újj ki be húzogatástól élvezem e és nem szeretem a benn kaparászást. De nem fogja fel hogy o csak nekem akar jot.

Volt rosszabb probalkozasa is. A seggembe dugta az egyik ujjat masik apuncimba hogy majd 2 oldalrol masszirozza mondom neki tobbet nem akarom mert faj. Monjda de azert jo volt ugye???? Komolyan nem ertem. A volt nője az vmi perverz nő lehetett azt seggbe is dugta es elvezte .

2018. jan. 15. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

#5: 10-ből 7 nő élvezi fenékbe :-P És a legtöbb el is élvez tőle (még szűzlánnyal is tapasztaltam ilyet).

Mondjuk a pasid még mindig béna :-P Olvasott valamit és azt erőlteti, holott ez mindenkinél működik, csak más technikával :-P De ha jól érzem nálad ezt elég erősen lelki, érzelmi okok IS gátolják :-)


#4: Érdekes én semmi ilyen változást nem tapasztaltam három természetes szülés után sem ... de hát mindenki más ...

2018. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De miért nem bxod ki páros lábbal?


Fáj amit csinál, de ezerszer szólsz neki, hogy NE de továbbra is csinálja.


Én a negyedik után megmondtam volna neki, hogy részemről vége.

2018. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert szerelmes vagyok bele most mar ott tartok h. Eljatszom hogy jo gyorsan elelveztem es hagyjon...
2018. jan. 17. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nagy szerelem akkor

Miért nem adsz neki prosztata masszázst kicsit keményebben?

2019. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú életűnek tűnik a kapcsolatotok, ha most megjátszod neki a 3 perces orgazmust. Oké, te próbáltál kommunikálni. Legközelebb fenyegesd meg, hogy kirakod, mint a cicust....
2019. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!