Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt illetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt illetlenség elmennem erotikus masszazsra ( benyúlás szokott lenni punci fenék is) tamponnal ha már van időpontom és ha nem veszem igénybe elveszik mert 24 oran bell lenne a lemondas?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen megujjaznak egy ilyen masszázson?
2018. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire problémás, akkor küldd el valamelyik bevállalósabb szingli barátnődet!
2018. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen rendesen. Persze nyilván most közolnem hogy ez kimarad meg látná a zsinórt is csak picit kínosnak érzem így elmenni...meg vajon ilyenkor a popomba benyulhat azt szabad??
2018. jan. 15. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Használj soft tampont, azzal szoktunk mi a párommal szexelni ha menstruálok (drogériákban lehet kapni) nincs zsinórja sem
2018. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi es ha benyul nem lesz véres nagyon az ujja? Az van rairva hogy soft es mi a márkaneve? Itt vagyok a dmben nem találom...
2018. jan. 15. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Így néz ki: [link]
2018. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt, hogy veszed ki?? Nem tudom elképzelni.


Kérdező, nekem olyan fura, hogy gátlástalanul elmész puncimasszásra majd gátlásoskodsz a tampon miatt. 😃 Én eleve a masszasra sem mennek el, de mensi alatt meg főleg nem, mert tartanék attól,hogy undinak talál. Van olyan hely, ahol kimondottan pasi prostik vannak? Vagy ez most mi?

2018. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Képről nem látszik de van benne egy lyuk, felnyúlsz magadnak a mutatóujjaddal és kihúzod, ennyi

De így rajta van a használtai útmutatóján is: [link]

2018. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legtutibb, ha felhivod, hogy sajnos az idozítés nem jott ki a legjobban a noi dolgaidat illetve. Hogy esetleg így is el lehet e menni, csak kulso érintéssel? Mondja meg o. Szerintem hivd fel nyugodtan, nincs ebben semmi. A popodba attol fuggetlenul simán belenyulhat.
2018. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam jol racsesztem kijott az aranyerem
2018. jan. 16. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!