Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kinyalom a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kinyalom a barátnőmet reggel amikor még alszik arra felébred mindjart vagy csak amikor elélvez? És szeretik a lányok ezt vagy inkább ne csináljam? 24/f

Figyelt kérdés
23/l
2018. jan. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Ha kapsz egy taslit akkor ne folytasd :D

De te ismered a párod ezt neked kell tudni :)

2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki! Szerintem már arra felébred majd, hogy megpróbálsz hozzá férni.
2018. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az emberek általában kisebb ingerekre is felébrednek, ha csak megérintik, vagy elkezdik simogatni őket. szerinted ha elkezded nyalni a legérzékenyebb testrészét.....? amúgy én személy szerint nem örülnék egy ilyen ébresztésnek. 19/L
2018. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Én többször ujjaztam már meg a barátnőm és nem ébredt fel közben. De tudom, nem ez az általános.
2018. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az a helyzet, hogy amikor alszunk, akkor alvás során az agyunk különböző fázikba kerül. Az EEG agyhullámaink frekvenciája folyamatosan váltakozik. Van a REM fázis és a NREM fázis. Namármost, ha te azt szeretnéd, hogy a legminimálisabb esély legyen arra, hogy valaki felébred, akkor azt abban a fázisban kell tenned, amikor az agyhullámok a delta fázisba kerülnek (1-4 Hz) ugyanis ilyenkor alszik a legmélyebben az alany.

Ez az ábra ugyan csak könyvbeli példa, de egy egészséges embernél is hasonlóan működik:

[link]

[link]

(a legalsó szakasz a legmélyebb alvás, a vízszintes tengelyen pedig az elalvástól számított időintervallum található)

2018. jan. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó.Ha mákod nem kel fel és azt hiszi csak álmodta.Az orgazmusra tuti felkel.Én örülnék egy ilyen ébresztésnek.31l
2018. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ébresztettek már így. Csudijól indult a nap.

Előbb csak csókolgatta a nyakam, játszott a melleimmel, simogatott. Itt kezdtem ébredezni. Mikor már látta, hogy nem alszom, akkor esett neki a puncimnak.

Szerintem ne ronts ajtóstul a házba. Rosszul esett volna, ha valaki fogdos úgy, hogy én nem is tudok róla. Aljas dolog, biztosan megharagudtam volna érte nagyon.

2018. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is felébredne rá mert arra is felébred ha csak kiszedem az arcából a haját vagy simogatom

De kiakarom probalni.

2018. jan. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!