Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nok akik csak a mellbim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nok akik csak a mellbimbo takarasuk miatt hordanak melltartot. Miert nem ragasztjak le a bimbojukat?

Figyelt kérdés
Izgato lenne latni a bluz alatt a meztelen mellet
2018. jan. 17. 00:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
De a ruhán átütő bimbókat is izgató lenne látni.
2018. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Mivel? Leukoplasttal?
2018. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Mivel, sebtapasszal?

Aztán tépkedjem le a mellbimbómról a ragasztót? Nem vagyok mazochista.

2018. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Ti komolyan nem hallottatok még mellbimbótapaszról?? Nem sebtapasz, nem leukoplaszt és nem szigszalag...

Sokan hordanak, de csak olyan ruhák alól, amik az "megkövetelik" vagy mert eleget takarnak (bő felsők alá pl).

NEM átlátszó blúzok alá, hogy te élvezkedj rájuk.

2018. jan. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Engem tökre zavar, hogy lötyög. Sőt, úgy jobban meg is ereszkedik... A tapaszban nem bízom, nekem eddig mindig elmozdult, mikor volt rajtam, mert a ruha megkövetelte pl.
2018. jan. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
13%

Pedig a nem csak ez az egy érv szól a melltartó elhagyása mellett.

Ugyanis az is úgy tűnik, hogy a melltartó gyakrabbi hordása növeli a mellrák kialakulásának veszélyét:

[link]


Idézek:

- a melltartóban alvó nőknek a 75%-nál alakult ki mellrák

- azok közül, akik napi 12 vagy több órát melltartót viseltek, 7-ből 1-nél alakult ki mellrák

- azok közül, akik nem hordtak melltartót, 168-ból 1-nél alakult ki mellrák

- azoknál a nőknél, akik cisztáktól, fájdalmas vagy érzékeny emlőktől szenvedtek, a melltartóviselés elhagyása után a tünetek egy hónapon belül eltűntek.

2018. jan. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi erővel borotválkoznom sem kellene, meg dezodort használnom sem. Kösz, kihagyom, nem fogok lefegő csöcsökkel flangálni.
2018. jan. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert kellemetlenebb lenne nekik...gondold el, naponta ragasztgatni,letépegetni, meg hát érzékeny terület az...amúgy VICCESEN egyszer én is felajánlottam a páromnak, hogy ne húzz melltartót, leragasztjuk a bimbit 😀
2018. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok mert felesleges. Egyedül a sporthoz veszem fel, mert akkor még ez a kis mellem is fájdalmasan "ugrál", amúgy megy mellbombótapaszt viselek az olyan felsőim alá.


A legtöbb pólóm mondjuk nem látszik át, vagy mell-részen mintás.

Egyébként is irtó kényelmetlen a melltartó, eddig még nem találtam meg azt a fazont, amiben cseppet is komfortos lenne léteznem, a tapasz viszont csak a lényeget takarja.


28n

2018. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Èn csak sport melltartót tudok hordani.

Rühellem a merevítős szarokat.

Amelyikben meg nincs merevítő úgy nèz ki mint a 70 éves öreganyám csöcsfixe..

24N

2018. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!