Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises pasik! Mit szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises pasik! Mit szerettek legjobban a lábakban? ( pl Ujjak/ sarok/ talp)

Figyelt kérdés

És mennyire szerettek talpalni (paskolni/verni a párotok talpát)?

És mi az ami legjobban izgat amit a partneretek csinál?



2018. jan. 17. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
A megvastagodott sárga, repedezett körmök, amik alatt ott van a piszok
2018. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mádár0218 ***** válasza:
75%

Ha szép a formája nem túl szées nyomott stb, hanem formás, szépek a körmök, ez ugyan úgy nálam mondjuk léznél is igaz.


Ha a lábával izgatná a farkam, de ilyen még sajnos nem volt :/ hátha találok valkait aki akarja majd csinálni :D

2018. jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én személy szerint az ápolt éábskat szeretem. Én nem voltam soha annak a híve hogy megütögessem meg csiklandozzam. De legjobban talán a lábujjakat szeretem 18/F
2018. jan. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szép nagy talp, ami ápolt, illetve a lábfej, a 2. lábujj, ha hosszabb, mint a többi izgató tud lenni, Emellett ha domináns az egyént, akkor tuti nyerő nálam.
2018. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ha. Ilyen lány vagy nincs vagy csak eldugva van... emelett azt mondom h 100ból 90 biztos is hogy szereti ha lábazik a pasi. Csak ezt még maguknak se merik bevallani mert fujj láb... pedig jó tud lenni nekik is.
2018. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ápolt lábak, de inkább harisnyában a legjobb esetleg cipőben, szoknyában
2018. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én legjobban az illatát. Igen, tudom, undorító vagyok, meg beteg állat stb... Akkor is. Egy hosszú nap után imádom masszírozni, csókolgatni.


A másik durva fétis az a cipő. Magassarkú, platform, bőr, lakk, stb... Imádok egy nővel együtt cipőket válogatni.


Engem boldoggá tesz egy nő, ha egy hosszú nap után csak befekszik az ágyba, lerúgja a cipőjét és odaadja a talpát, hogy csókolgassam és masszírozzam.


Egyszerű vagyok mint a faék.

2018. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom én lábfétisesnek számítok e, de én csak nézni, esetleg simogatni szeretem. Látványra nagyon izgat ha 40 től nagyobb,de nem szedem ízekre, hogy talp,sarok, lábujjak,stb.Úgy az egészet,az összképet nézem. Legyen ápolt, de ez már amúgy is alap,szinte mindenkinél.
2018. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Comb, térd, lábszár, ezeket kényeztetni, simogatni szeretem, vagy olyan helyzeteket, amikor a lány jól láthatóan mutogatja ezeket a részeit, pl. gyertyaállásban.
2018. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A talpakat. És a legizgatóbb, ha az arcomra teszi a talpát, és kéri, hogy nyalogassam.
2018. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!