Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti hogy reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti hogy reagáltok arra, ha egy idegen férfi a feneketekre csap, megcsípi, vagy csak rajta tartja a kezét?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Sikítanék, és elfutnék. Történt már hasonló.
2018. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Pofán vágják, tökön rúgják, megtérdelik lesz a leggyakoribb válasz. :D
2018. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már megesett, hogy sétáltam haza, és egy 3fobol állo férficsapatbol az egyik rácsapott a fenekemre mikor elhaladtak mellettem. Nem fordultam meg, mentem tovább mintha mise történt volna közben meg majd felrobbantam, hogy lehet valaki ennyire paraszt. Legszivesebben megkostoltattam volna a heréit a cipom talpával.
2018. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Kapna egy fülest. Ha nagyon tolakodik akkor segítséget kérnék. Ha többen vannak akkor azonnal magamra vonnám az emberek figyelmét es segítséget kérnék.
2018. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Én szívesen fogadom. Jól esik.
2018. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem nagybátyám fogdosott, egyenesen lesokkolódtam. Azóta már idegen által is megtörtént, de mire észbe kaptam már eltűnt..
2018. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Leordítanám a fejét, meg megütném. Lehetőleg úgy hogy minden közelembe lévő ember idefigyeljen, hogy lássák mekkora paraszt emberek vannak.
2018. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg levegőt is elfelejtenék venni, úgy megdöbbennék.
2018. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
velem volt már ilyen, pedig nem gondoltam, hogy léteznek ekkora parasztok. futni mentem, és két random mellettem elhaladó srácból az egyik kinyúlt, és fenéken csapott. én megálltam, és rájuk kiabáltam, kérdőre vontam őket. fizikailag nem bántanèk senkit, de ez a minimum, amit tettem. voltak mások is a környèken, ha kihalt helyen történik, gondolom elfutnèk. bár lehet nem gondolkoznèk, és kikelnék ott is magamból
2018. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Sok szájhős nő. Nem éri meg verekedni általában a férfiakkal. Ha megtudod verni, az a férfi szégyene.

Én hiszek az egyenlőségben és az egyenlő esélyekben.

Ha megütne, valószínű a jogaiban részesítve egyenlő elbánásmódba földreküldeném, nehogy szexistának vagy megkülönböztetőnek mondjon engem ez a modern, fejlett, nyugati modellű társadalom.

Jaaa, de pont ezért vagyok szemét szar rossz, mert megütnék egy nőt, aki megütött. Á, igaz... :D

2018. jan. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!