Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Neketek mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Neketek mennyire jön be az, ha a csaj lenyeli a spermátokat? Na és ha lenyeli akkor utána is megcsókoljátok a csajt vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En volt hogy lenyaltam a nyelveről is.
2018. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Bejon teljes mertekig :)

Szerintem normalis a masik kerdes is mer most ha mi meg kinyaljuk a csajt akkor ugyan ugy megcsokoljuk :) ugy hogy igen miert ne.. es majd biztos lesz aki azt mondja h fuu akkor bizzs hogy meleg..

2018. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen, de megcsókolnám természetesen.
2018. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Iszonyúan bejön :) tökre lelohaszt ha kiköpi vagy hasonló

Csók még belefér, még ha furcsa is, de hosszabb smárolásokat már nem biztos hogy folytatnék.

2018. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én annak sem vagyok ellene hogy orál közben feljön smárolni

belőlem van, saját anyag nem undorodom magamtól főleg ha ő se

2018. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem számít h kiköpi vagy sem és utána is megcsókolom
2018. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én férfiként tudom, hogy mennyire rossz íze van. Sosem vártam el a páromtól, hogy megtegye. És amikor meg is tette, furán éreztem magam, amikor érzed, hogy húúú basszus ez neki nem jó most.
2018. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik az is ha lenyeli és az is ha kiengedi, de az is, ha kiengedi és visszanyalja. Van aki szeret vele játszani. A csók jár mindegyik verziónál. Ha én nyalok akkor is szeretek csókolózni, de ha a nőt zavarja, akkor nem csinálom. Ahogy neki jó.
2018. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont az a jó,hogy ott "uralkodok" rajta. Ha már amúgy mindig ő hordja a nadrágot az életben :D Legalább az ágyban tehetem vele azt amit én akarok :D
2018. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon szeretem ha lenyelik..sokkal higénikusabb is..és persze hogy megcsókolom
2018. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!