Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Kellemetlen ha én kezdemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kellemetlen ha én kezdeményezem a barátnőmnél, hogy vegyen fel szexi fehérneműt, és csábítson, ne csak szex legyen?

Figyelt kérdés

Alapjáraton visszahúzódó lány. A szexben már jó :D de ezek a dolgok valahogy nála nem jönnek zsigerből..

és én meg olyan pasi vagyok, aki kimondottan szereti a hosszú előjátékot (adni és kapni is) bejön ha cicázunk picit egymással, elcsábít, kelleti magát, felöltözik nekem... szóval tudjátok miről van szó.

Ti rossz néven vennétek, ha finoman beadagolnám neki, hogy nekem hiányoznak ezek a dolgok, és nagyon boldog lennék tőle, ha megtenné nekem ezeket?



2018. jan. 20. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Most miért nekünk mondod?

Neki mondjad,lehet ezt finoman közölni,akár lassan rávezetni a témára.

2018. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyáltalán nem lenne kellemetlen, örülnék, hogy a barátom elmondja, mire vágyik. Arra vigyázz, hogy ne félreérthetően mondd, tehát ne higgye azt a lány, hogy már unalmas a szex, stb..

Szerintem még tetszeni is fog neki.

2018. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert a korábbiakban még nem kellett ilyen ügyben beszélnem nővel. És sok olyan dolog van ami nem tűnik úgy, hogy megbántanám vele a nőket, és mégis.. Ezért gondoltam ez van olyan kényes téma amiben előbb kikérem más nők véleményét.
2018. jan. 20. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez működik.

Vagyis itt is -mint a kapcsolat minden részénél- a kommunikáció a legfontosabb. Akkor tehát lehet beszélni arról, hogy mire van szükséged.


Én barátnőmmel megbeszéltem, és minden szuper. Hát meg van amit nem szeret, azt nem kell erőltetni, és ennyi 😃

Neki is voltak kérései tőlem. Szóval ez így működik legjobban, hogy kölcsönös a dolog. Utalgatni nem lehet, mert azt nem értjük sajnos. Ki kell mondani. A spontenaitást tehát egy váratlan időpont jelentheti, esetleg váratlan helyszín :)

2018. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából belőle úgy kell kihúzni a legapróbb kis dolgot is, mert magától nem beszél a szexualitásáról.. vallásos neveltetést kapott, és küzd a lelkiismeretével, látom rajta hogy élvezi, de belül harcol, mert azt nevelték belé, hogy ez bűn, és ez önző dolog.. borzasztó ez a hozzáállás. Kiábrándító, hogy egyes emberek ennyire elzárkóznak jó dolgoktól. :(
2018. jan. 20. 19:51
 6/9 anonim válasza:
100%
Jobb ha elmondod neki mire vágysz. Ha izgulsz, sétálj egyet előtte. Az is fontos, hogy nyugodt körülmények között hozd fel a témát ne épp a reggeli rohanás közben, de ne is szex előtt, után. Nagyon lelombozó tud lenni. Ha nem mered egyenesen megmondani, esetleg egy közös vásárlás során mondd neki, hogy milyen jól állna rajta az a babydoll, és akkor láthatod a reakcióját. Az sem baj, ha nem válaszol azonnal, adj időt neki még átgondolja, feldolgozza ha már közölted vele.
2018. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

köszi a közös vásárlás jó tipp :)

2018. jan. 20. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Véletlenül" megálltok egy fehérneműs kirakat előtt.


-Úgy megnéznélek egy ilyen szerelésben.

vagy

-Őrjítően néznél ki abban a harisnyában.


Gyere menjünk be nézzünk körül.

Aztán meglátod a reakcióját.

2018. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szereti a szép fehérneműket,harisnyákat?Ha igen ,akkor könnyebb lesz.Ha nem ,akkor rá tudod beszélni,hogy milyen csinos lenne a kinézett ruhákban.
2018. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!