Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akiknek hüvelyi orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek hüvelyi orgazmusa van?

Figyelt kérdés
Mi számít inkább? A pénisz mérete, vagy a technika? Illetve hogyan, vagy milyen pózban éritek el a legkönnyebben? Illetve egy meneten belül hányszor éritek el, ha minden klappol? Válaszokat előre is köszönöm!
2018. jan. 21. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A vastagság és a technika. Lovaglóban érem el a legkönnyebben. Van, hogy 3-4-szer is elélvezek. 20/L privát off
2018. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A technika számít, és nekem lovagló, vagy misszionárius pózban a legkönnyebben, amikor a párom teljes hosszában kitölti a hüvelyemet, mert olyan mélyre hatol, és vizsonlag hosszasan, határozott, kicsi mozdulatokkal dug. Ha én vagyok felül, ugyanez, csak én mozgok úgy, hogy a pénisze az adott módon mozogjon bennem.
2018. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És vastagságban mi az ideális körülbelül?
2018. jan. 21. 00:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg előjátékban van valami, amit szerettek és az is elősegíti a későbbiekben?
2018. jan. 21. 00:30
 5/6 Derwer ***** válasza:
100%

Mindamellett, hogy a fenti válaszok őszinték, azt azért ne feledjük, hogy majd minden nő más ezen a téren (is). (Persze férfi oldalon is ugyanúgy más-más ami jól esik Józsinak meg Janinak)


Ami az egyiknél tök jó, a másiknál nem jön be egyáltalán.

Ergo oda kell figyelned a partneredre, ezt nem úszod meg.

2018. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem lényegében annyi fontos, hogy a G pontot ingerelje, ezt sokféleképpen lehet.

Nekem csak egyszer van orgazmusom, de az tényleg óriási.

2018. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!