Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől szűkülhetek be sex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szűkülhetek be sex közben?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta tart. Elötte fájt a hasam mindig miután együtt voltunk párommal. Most hogy minden jó nem tudunk rendesen együtt lenni,nem tudom miét de nagyon hamar beszűkülök. Élvezem az együtt létet jó vele, de hírtelen megtörténik és sokszor abba is kell hagyjuk mert mind a kettönknek fáj. Mitől lehet? Talán félek belül hogy megint fájni fog a hasam és a testem így reagál? Vagy valami baj van velem? Tényleg élvezem és már nem sok hiányzi ahoz sem hogy orgazmusom legyen. Ilyen elötte sosem történt.

És kérem csak értelmes válaszok legyenek, bunkók kíméljenek!

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!



#szex #hüvely #hüvelyszűkülés
2018. jan. 21. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress rá guglin arra a szóra, hogy vaginizmus. Jó eséllyel ebben az állapotban szenvedsz. Ezt csak megerősíti, hogy a soraidból érezhető is a szorongás.


Egy jó összefoglaló cikk a témában:


[link]

2018. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos azt kell mondjam, valami nagyon nem stimmel a kpcsolatodban. Írod hogy közel jársz hozzá, hogy orgazmusod legyen. Na ez a LEGNAGYOBB BAJ.

Hogy hogy a párod nem juttat orgazmusig ? Így vagy úgy ? Milyen ember az ilyen ? Sztem egy nagy 0-a, emberileg.

Hogy valaki ennyire ne legyen férfi, lelkileg-emberileg, hogy a több hónapos kapcsolatában a kedvesének még nem okozott önzetlenül orgazmust, mindegy hogy hogy és mindegy mennyi idő kellene hozzá, 15 perc, vagy 1,5 óra. De azért sokszor közösültök, ez neki jó csak, ezt én nagyon elitélem, mert itt az érzelmi intelligencia hiányzik nála, nem kicsit.

Nálam ez a mentalitás kuka, leht hogy aranyos, kedves, stb stb, de ez kevés nagyon.

2018. jan. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van.
2018. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Féreértettétek. Neki sincs ezmiatt orgazmusa. Mert annyira beszűkülök hogy neki is fáj.. Ezmiatt abbamarad mindig.. Már ott tartunk hogy ő fél a közösüléstől, mert fél hogy fájdalmat okoz nekem. Illetve attól is hogy megint ez lesz. Pedig nem szorongok teljesen laza vagyok. De azért köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 23. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!