Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szőrös puncis lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szőrös puncis lánnyal szeretnék ismerkedni, szerintetek hogy/hol próbáljam?

Figyelt kérdés
Kértem exemet, hogy hagyja meg. Nem tette. De nekem leginkább az tetszik, ha egy lány sosem borotválja. Igen, ha dzsungel. Néztem persze társkeresőket, de halott mind e téren... V.mi titkos tipp? Akár privátban is jöhet.

2018. jan. 23. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyat Én is megismernék azért ha van. 21/F
2018. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Bozót.com
2018. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Nekem mindig olyan a “mókuskám”, amilyet az aktuális pasi igényel.

Nem szeretem szőrteleníteni, mert érzékeny a bőröm, de ha mindenáron az a kívánság, akkor megteszem. Ki vagyok békülve a kopasz mókussal, a divatos frizurás mókussal, és a bozontos mókussal is.

Sosem értettem ezt a szőrtelenítési mániát. Ha valaki a higiéniára hivatkozik, azért az elgondolkodtató számomra, hogy havonta hányszor fürdik....

2018. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Megértem az exed! Én is gyűlölöm mikor szőrős.. Egyszerűen nem bírom! De biztos van olyan lány aki szereti meghagyni:)
2018. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
www.szorospuncislanyokpasitkeresnekdecsakkomolykapcsolatra.hu
2018. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Öregek otthonában próbáltad már? Ott még jó eséllyel találnál...
2018. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szexpartnerkeresőkön általában lehet erre is keresni, pl. GoldenGate-en biztosan.
2018. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy ilyen lányt keresel! Lesz egy barátnőd és ha szeret, megteszi a kedvedért. Persze ne azt kérd, hogy még a bikininél sem szedje le és úgy flangáljon veled a strandom. Ha normálisan kéred,tuti meghagyja. L.
2018. jan. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
én az vagyok, de nem lány. aki beszólna, hogy igénytelen, az borotválja le a haját, és rajzoltasson szalonban újat.
2018. jan. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem is, keres baratnot biztos megteszi a kedvedert. Ha nekem ezt mondaná a ferjem, bar jobb csupaszon, megis megnovesztenem a kedvveert.
2018. jan. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!