Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / férfiak titeket zavarna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak titeket zavarna az alábbi?

Figyelt kérdés

Szex közben én nem szeretek a másik szemébe nézni, vagy úgy egyáltalán nézni. Szeretem csukott szemmel átélni, nekem úgy sokkal intenzívebb az egész, és szeretem ha közben harapják a nyakam például.


Ez mennyire baj? Tudom, hogy sokak szerint milyen irtó romantikus egymást nézni, de én még a romantikus szexért sem rajongok, szeretem ha csak úgy dugnak, szenvedélyesen, akkor is, ha szerelmes vagyok a páromba. Titeket zavarna, ha a barátnőtök nem igazán nézne titeket szex közben?


2018. jan. 24. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Én néha nyitva se birom tartani a szemem csak eröltetve

26f

2018. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2018. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2018. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Normális embert ez nem zvarja.
2018. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ramone ***** válasza:
84%
Nem zavar ha téged sem zavar a hülyeségeim :D
2018. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez esetben szemtelen lennék szenvtelen helyett szertelen.
2018. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha soha nem akarna a szemembe nézni és mindig kerülné a tekintetem, az zavarna. De szerintem másokat is, csak nem gondolták át. Még ha vadidegen is lenne, nem menne nekem ez a teljes személytelenség.
2018. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Illetve nekem tök elképzelhetetlen, hogy ha szerelmes vagy a párodba, kerülsz mindenféle romantikát. Ez teljes teljes képzavar, ilyen nincs. Attól még, hogy felizgat valaki és úgy tud dugni hogy önfeledten lihegsz a kéjtől, annak még önmagában semmi köze a szerelemhez. Elég valószínű, hogy akibe szerelmes vagy, annak szívesen nézel a szemébe is.
2018. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2018. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RRR ***** válasza:
74%
nem
2018. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!