Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összeházasodnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok egy ilyen külsejű nővel, ha túl igényes lenne a külsejére és környezetére és ez sokba kerülne havonta?

Figyelt kérdés

[link]


Túl sokat költene szépségápolásra, ruhákra. Rendszeresen autóval járna, mert nem szeret bkvzni. Szépen berendezett lakásban szeretne élni Budán. Minden hétvégén legalább egyszer valamien étteremben szeretne ebédelni. De cserébe lenne mindennap szex, meleg vacsora, tisztaság otthon. Egy házasságban közös kasza van igy a költségek közösek akkor is ha a nő dolgozik és belead. Ilyen elvárások mellett nehezebben lehetne spórolni, mint egy egyszerűbb nő mellett.

A KÉRDÉS ELMÉLETI



2018. jan. 25. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag lehetséges volna, akkor minden további nélkül. Nyilván ha minimálbért keresek és ő is, akkor ez lehetetlen. De ha arról szól a kérdés, hogy elméletben megengedhetjük magunknak ezt közös kasszán, akkor miért is nem? Én se szeretek bkvzni, autóval járok mindenhova és a többi is jellemző rám. A szépség megőrzése pedig pénzbe kerül egy idő után. 20 évesen könnyű szépnek lenni, de ha nem szerencsés genetikával rendelkezik egy nő, akkor elmehet hatjegyű összeg kozmetikusra, fodrászra, sportolásra, stb...


Itt most nem luxusigényekről van szó, csak egy olyan nőről aki sokat törődik magával.

2018. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

1., A mindennapi szex alap, nem jutalom,mivel az ugyan úgy örömszerzés a nőnek is.

2., Meleg vacsora is alap, a nő is eszik ugyan úgy belőle.

3., A tisztaság otthon alap, mert a nő is ott él.

4., A közös kassza nem alap egy házasságban.


Bár tényleg elméleti a kérdés, mivel soha senkivel nem házasodnék össze, semmilyen körülmények közzöt :-D

2018. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szundiii válasza:
100%
Összeházasodnék....Ha sokat keresnék... Ha gazdag lennék... Ha pont engem akarna... ha ha ha ha ...stb
2018. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Én örülnék neki ha megkeresi a rávalót.

Sőt, ha engem is eltartana annak még jobban.

2018. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd a Pasik úgy műkődnek hogy ha mindennap lyukra mehetnek akkor szerintem tökmind1. Csak tudják az igényeket szinten tartani.

Minden fsz fullos csajról ábrándozik.

A fulloság meg pènzbe kerűl

2018. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
barmikor
2018. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fotó: Northfoto lol


Fú nekem nagyon bejön a teste.

Mondjuk én csak dolgozó nőkkel kezdek, szóval esélytelen.

2018. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennél jobb nőt is találnék
2018. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom ha ennyit költ magára meg is tudja keresni rá a pénzt
2018. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A képen látható nő arca tetszik, de a teste az izlésemnek már túl telt. (Azért megdugnám, ha pl. egy céges csapatépítő hétvégén a jakuzziban az ölembe ülne és kérné, hogy menjünk a szobájába.)


Jó testű, egyszerűbb csajokat régen szponzoráltam (kb. mai 200 ezer amit tisztán rájuk költöttem), tetszett hogy nem voltak hisztisek.. Feleségnél már lényeges az értékrend, kultúráltság, értelem, és valamennyire a családi háttere is. Jobban, mint hogy mennyire tud főzni, vagy szeret-e takaritani.

2018. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!