Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Voltatok már annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Voltatok már annyira felizgulva, hogy legszívesebben elkaptátok volna az első szembe jövő pasit?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ezt ki? Gyakran előfordul(t)? Hány évesek vagytok?

2018. jan. 25. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Öööö ez nem egészen így működik. Bármilyen szembejövő pasit nem tepernék le soha és nem is izgulnék rá csak azért, mert férfi.
2018. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek, ilyen nem fordulhat elő. Ha nem vonz szexuálisan, akkor előbb venné el az "étvágyamat" is.
2018. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

nem, csak úgy random nem szoktam annyira felizgulni :D random pasi meg még le is lombozna, nem tudom úgy élvezni a szexet, ha nem kötődök a másikhoz.


barátomra viszont fel tudok úgy izgulni, hogy konkrétan letépem róla a ruhát, és már szopom is ^^

2018. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Na végre ezt jó olvasni. F.
2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :D Ez nálunk nem így működik. :D
2018. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul. Olyanokra is felizgulok néha, akiket inkább messziről kerülni kellene! A fantáziában az a jó, hogy ott bármit megtehet az ember!
2018. jan. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Sok dologtól függ. Mikor van kapcsolatom, sosincs ilyen, mert legalább heti egyszer megkapom a magamét és nem indítanak be random emberek. Mikor már egy ideje szingli vagyok, akkor sem úgy van, hogy bárkit elkapnék, hanem úgy, hogy figyelek egy férfit,a vonásait, a gesztusait, vagy hallgatom a hangját és azon kapom magam, hogy elkezdek fantáziálni, hogy azért nem lennénk mi rosszak így együtt egy ilyen helyzetben és vajon hogy csinálná és mit szeret és, és... :D


Hogy mi váltotta ki? Számomra vonzó volt, amit (akit) láttam, mellé alsó hangon fél, de inkább egy évig nem szexeltem akkor, mikor ez "kezdődött" és gondolom, mert épp ovuláció környékén voltam, akkor jobban beindít az ilyesmi.


Nem fordul elő gyakran amúgy. Nem vagyok ez a "publicpervert".

22N

2018. jan. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Na én nem bárkit, de aki legalább átlagos, azt ilyen hangulatomban siman. Meg akkor kacérkodok is mindenkivel. 18l
2018. jan. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!