Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire számít már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire számít már ha egyáltalán számít egy lány testalkata lovagló pózban?

Figyelt kérdés
A mostani partneremmel főleg mostanában sűrűn csináljuk ebben a pózban. Én is és ő is szereti így. Nekem csak egy bajom van ezzel, az hogy így teljesen ott vagyok kitárulkozva és mivel duci vagyok zavar kicsit, hogy milyen látványt is nyújthatok. Sötétben nem szeretjük csinálni ezért mindig van valami kis fény mert igényeljük mind a ketten, hogy lássuk a másik arcát stb. Persze látott már számtalanszor meztelenül így ismeri a testem, de picit abban a helyzetben mégis vannak ilyen gondolataim, hogy mennyire lehet izgató egy kicsit nagyobb nem feltétlenül tökéletesen álló mell és egy kis pocak. Mennyire lényeges ez ilyenkor? Vagy nem is nagyon figyeltek erre?
2018. jan. 26. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha egyutt van veled, akkor valoszinu, hogy szeret, és a testedet is úgy szereti, ahogy van. Ne csináld már ezt a noi hulyeséget. Ha szeret misszionáriusban, szeret lovagloban is.
2018. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha szereti így akkor ne zavarjon.
2018. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Első válaszolónál a pont.

Amúgy meg, én se vagyok egy nádszál kisasszony, lóg a mellem is, mégsem zavart ez soha. Akinek tetszem, annak így is kellek, akinek meg nem, hát az majd kefél mással. Nem kell ezt túl bonyolítani. :)

2018. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Ha veled van, tetszel neki.


Amúgy meg ha téged zavar, hogy duci vagy, akkor fogyj le. Nem nyafogni meg panaszkodni kell, hanem akkor változtass magadon, ilyen egyszerű.

2018. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is igazatok van lehet csak én gondolom túl ezt. :)
2018. jan. 26. 12:26
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Persze hogy számít a csaj testalkata.Mindenféle pózban.De ha a te pasid a dagadtakat szereti akkor neki biztos bejössz úgy is.
2018. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, te gondolod túl :-P
2018. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szülés után volt ilyen problémám, mert terhességi csíkos lett a hasam és utáltam magamon (vékony vagyok, 4300grammos és 60 centis volt a baba). Nagyon nehezen tudtam elfogadni, de pár hónap után végül sikerült. Én beszéltem erről a férjemmel és végül ő tudta helyre rakni az agyamban a dolgokat.
2018. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

A kitárulkozó ducik a legjobbak latvany szempontjából.


33f

2018. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Ez a baj a barbie babákon felnőtt generációval. Már gyerekkorukban az agyukba égett hogy a ropiforma a tökéletes.

Egyszerűen nem tudják elhinni hogy a formák jobban izgatják a férfiember fantáziáját mint az egyenes vonalak.

Hidd csak el kérdező, nagyon is izgató tud lenni egy kis felesleg, sőt, a "nem tőkéletes" mellek is sokkal szebbek mint a hanyattfekvésben is égnek meredő szilikon "csodák".

2018. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!