Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként sokkal nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként sokkal nagyobb orgazmusom van fenékujjazással, akkor az anál biztos tetszene? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Privit és felajánlásokat nem kérek!
2018. jan. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Több női partnerem is volt, akiknek könnyebben volt anális szextől orgazmusuk, mint punciban.
2018. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Feltehetőleg. De azért készülj fel rá egy farok vastagabb mint az ujj, jobban feszít. Próbálgass magadba vastagabb, kedved szerinti dolgokat (persze a direkt análizgatásra kitalált eszközök a legideálisabbak) s akkor a fiúkkal szerintem már minden élvezetes lesz😉
2018. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg
2018. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Dildó tetszene a popsiban, miközben lovagolnál? :)
2018. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Ki is probaltam az analt, de nem szeretem. Tobbszor is probaltam pedig, de nem jott be. Mert egy ujj elvezetet okoz, de egy 3-4x vastagabb testresz mar inkabb fajdalmat.
2018. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad az anált azóta kérdező? :)
2018. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!