Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől elmenne egy pasi kedve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől elmenne egy pasi kedve a szextől?

Figyelt kérdés

Ettől elmenne egy pasi kedve a szextől ha mielőtt berakja, le akarnám ellenőrizni, hogy jó e az óvszer szavatossága és megkérdezném megmosta-e a péniszét és mosott e fogat?


Nem tudom, h ezzel elrontanám-e a pillanatot


Szûz vagyok



2018. jan. 27. 10:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Igen, elrontanád. Van reális esély arra hogy egy-két héten belül szexre kerül a sor? Ha igen,akkor szedd össze magad. ;-)

Hány éves vagy?

2018. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂sírok
2018. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
te ne sexelj!! alap dolgok ezek ,az akivel le fekudnel lehetseges alapbol sem higenikus ha ilyen eszedbe jutt akkor nem ertem mert kefelnel vele vagy alapbol ilyen orvosi eset vagy ...
2018. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Uhh...


Azért az ritka, ha az óvszer szavatossága lejár. Azt meg hidd el, érezni fogod, cica, ha nem mosta meg. Akkor pedig nyugodtan mondhatod, hogy bocs, de ezt így nem. Minden valamire való ember, legyen az férfi vagy nő, leápolja magát, mikor szeretkezik, főleg, ha valakivel először szexel.

2018. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hát legalább óvatos vagyok. Féltem az egészségem
2018. jan. 27. 11:13
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel elrontanád a pillanatot. Ez úgy működik, hogy szex előtt, amikor ismerkedsz akkor azért elég jól rá lehet jönni, hogy a férfi elég igényes-e számodra. Ha hetekig mindig kulturált és normális a megjelenése a randikon, akkor szex előtt már ne kérdezd meg külön, hogy mosott-e fogat és megmosta-e a péniszét. Ha pedig egyéjszakásra készülsz, akkor ne legyenek komoly elvárásaid, ő sem fog tőled erkölcsi bizonyítványt kérni. De mivel szűz vagy ezért ne akarj egyéjszakás kapcsolatot, keress egy normális srácot és ha szerelmesek vagytok egymásba, akkor ne vegzáld hülyeségekkel, ha bele tudtál szeretni, akkor valószínűleg elég jó ahhoz is, hogy elvegye a szüzességedet.
2018. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Roppant vágykeltő vagy! 🙄😂
2018. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, te vidd a gumit amit oda adsz neki már a szex téma előtt. És zuhanyozzatok meg előtte együtt :)
2018. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől minden srácnak elmenne a kedve. :D

Nêzd, vidd te a gumit...

A többi meg, gondolom alapból látszik, mennyire ápolt.

2018. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igazából az intim tisztálkodás hiába van meg ha szex elôtt kiment hugyozni. Fôként emiatt akarnám megkérdezni.
2018. jan. 27. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!