Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti hogy vege? Mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy vege? Mar nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Parommal 2eve vagyunk egyutt, nagyon jol megvoltunk, de az elmult 6napban semmi jele hogy szeretne.. hozzam se ert meg egy ujjal se.. nem az a gaz.. hanem konkretan egymasra se nezunk.. elmegy mellettem.. naluk lakok. Egy agyba alszunk es mikor epp megyek aludni es alszik akkor magahoz huz.. de azon kivul semmi.. ma pont kerdeztem tole hogy mi a baja.. es elmondta hogy o mar dugni se akar es semmit nem akar tolem.. eddig odavolt ertem es mindenert.. most meg.. semmi.. mikor megkerdeztem hogy van e mas a hatterbe nem valaszolt csak elnezett masfele.. valahogy erzem hogy mas van a hatterbe.. szerintetek mit tegyek? Tanacsot valaki? Nagyon szarul erzem magam ez miatt. Szakittast tudom de nem akarom elveszitteni mert szeretem.. de nem tudom mi legyen..szakitason kivul mondjatok tanacsot.. kerlek szepen titeket.. es ne melle beszelest hanem a kerdesre normalis valaszt..

Koszonom szepen!

Ui; 19/L parom 17/F


2018. jan. 27. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi volt.

Legyen tartasod es költözz el, mielőtt előáll az a helyzet h ő kér meg ra.


Szar duma de igaz: az idő majd elmulasztja a fajdalmadat

2018. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat lehet sajnos hogy igazad van :/
2018. jan. 27. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kifejezetten annak a jele,hogy már nem szeret. Sajnálom. Tudom mennyire tud fájni.
2018. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első. Jön a tavasz, ilyenkor indul a vadászat. Majd lesz neked is más, ne aggódj ez miatt.
2018. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csajok becsuletesebbek mint ez a fsz..
2018. jan. 27. 23:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress mást, ne haragudj de a pasid egy bunkó
2018. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod visszacsabitani, lehet az a gondja, hogy ellaposodott a kapcsolat. Szex volt? Jo volt?
2018. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen sok szex volt. Szinte minden nap.. igen jo volt.. vele minden jo volt.. csak ugy tunik, elmullott.. :(
2018. jan. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!