Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyam vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyam vegyem rá a barátomat, hogy szeretkezzünk és ne dugjunk?

Figyelt kérdés
Igazából az eddigi párkapcsolataimban az volt a gond, hogy félősek, mindig gyengédek voltak a partnereim. Vágytam a kicsit durvább, izgalmasabb együttlétekre. A jelenlegi páromat nagyon szeretem, nagyon figyelmes és kedves velem, de az ágyban inkább mondanám dugásnak, mint szeretkezésnek azt, ami zajlik. Már fél éve vagyunk együtt és rájöttem, hogy a szeretkezést is igénylem. Nem tudom, hogy hogyan vegyem rá, mindig nagyon határozott az ágyban. Amúgy meg érzelmes típus, talán kellene valami szomorú/romantikus film, amivel meg kéne teremteni a hangulatot. Pl Vándorló palota meg ilyesmikre gondoltam. Csak az a baj, hogy sose jutunk el a film végéig, első 5 perc után rám mászik és miután vége, csak aztán fejezzük be a filmet.

2018. jan. 28. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne, ha beszélnél vele erről? Ha figyelmes, biztos próbál majd a kedvedben járni.
2018. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélned kellene erről vele. Mondd el neki, hogy te nem egyszerű "beteszem-kiveszem" együttlétre vágysz hanem egy gyengédebb, "tartalmasabb" együtt létre
2018. jan. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

ezt a szar kamukérdést

mi az hogy mindig berakod ugyanazt a filmet és az elején rád másznak?

2018. jan. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon olyan problémákkal szoktak jönni, hogy a párjukkal nem tudnak beszélni, mert nem érdekli, nem változik, nem jönnek ki jól.

Ha a te párod "nagyon figyelmes és kedves veled" és nagyon szeretitek egymást, akkor mégis mi a jó fenéért nem beszéled meg ezt vele, ahelyett, hogy mész az internetre kibeszélni? Még romantikus filmekkel se kéne alakítgatni az agyát, biztos meg tudná érteni.

2018. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Mily' érdkes a női "lélek" (?) . A gyengéd durva legyen, a durva gyengéd. Hmmmmm, érdekes....
2018. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Látod 5-ös! Igazodj ki a nökön,találd ki mit akarnak,miközben valójában ők sem tudják.
2018. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezt vele beszéld meg, ne itt, vagy talán azért nem mered megkérdezni, mert tudat alatt tudod, h nem képes rá, nem ilyen fajta, s esetleg vége..
2018. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről? Nincs azzal gond, hogy mind a kettő változatot igényled, gondolom a hangulatod függvényében. Inkább azt írd meg nekünk, hogy mit válaszolt. :)
2018. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!