Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés volt először popsiba dugni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Leírhatatlanul csodálatos, ahogy szorított. Kellő előkészítés után történt.
2018. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
nagyon jó érzés volt, megfelelő előkészítés és tágítás után a lány is élvezte az első pillanatból kezdve
2018. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Jó, szorosabb volt mint punciban kb amilyennek elképzeltem
2018. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Jó :) Miután kitágult a punci, utána újra a szoros popsiba dugni... ahw *-* és érdekes módon a lány is k.vára élvezi. Ha jól csinálod. Tágítani kell, meg nehezebben megy be, de utána már szépen alakul és egyre jobban mozog :)
2018. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Fantasztikus volt persze a kellő előjáték után és ami legjobb hogy mind ketten élveztük!
2018. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Elég kiábrándító és fájdalmas volt... Szex közben kérdezte a barátnőm: Mennyen popsiba? - Mennyen hát! és ment is, naívan azt hittem, hogy egy kis nyál elég lesz oda is. qrvára fájt mire beerőszakoltam, onnantól kezdve konkrétan csak arra koncentráltam, hogy tutira leszakadt a fitymám és hamarosan elvérzek, szóval ez rendesen taccsra vágta a bulit. Aztán vettünk síkosítót és aktív előjáték után már jobb volt, de az első élmény rányomta a bélyegét a dologra, szóval én soha nem erőltetem.

28/F

2018. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Black Rocket válasza:

Eszmèletlen jó ;) sokkal jobb mint suniba. Mikor becsùszik a makkom ès a záróizom lecsùszik alá az nagyon jó èrzès :) de csak sikositással ès beöntèssel

20 F

2021. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!