Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek ez tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez tényleg ilyen sokat számít?

Figyelt kérdés

Néztem ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=q446VKiCoYU


Tényleg ennyire oda vagytok a kidolgozott izmos felsőtestért csajok? Lehet azt mondani, hogy a 90%-nak bejönnek az izmos csávók?


2018. jan. 28. 18:38
 1/7 anonim válasza:
64%
Hát nekem pl abszolut mindegy 20/L
2018. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szeretik a csajok nagyon. Most, hogy nézem, lehet csapok a tesztó mellé egy kis trent is...
2018. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hat csak annyira fontos mint egy nonek a tokeles test nagy kerek cicikkel meg kerek popoval... Ha neked fontos akkor fontos ha nem akkor nem....
2018. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha
2018. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Férfi létedre biztosan te is megnézed a nagyon nőies idomokkal rendelkező, nagymellű,seggű nőket. ráadásul még ha sportosak is, bizony szépek.

Sztem nincs olyan akinek ezek az izmos csávók ne jönnének be... mármint külsőre. És fordított esetben is biztosan így van a nők esetében is. Viszont, ez nem azt jelenti hogy mindenki ilyen párt akar magának.

Én inkább elismerem hogy mindkét nem képviselői sokat tesznek ezért hogy így nézzenek ki.

Szerintem mi nők annyira nem lovagolunk ezen az alkat kérdésen annyit mint a férfiak... Nekem a soványtól a kicsit duciig mindenféle alkat bejön. Ha valami megfog benne nem számít melyik kategóriában van.Nála nem látok szebbet :D

2018. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy, mennyire izmos a pasi. Sőt ha nagyon ki van gyúrva az már nem jön be.
2018. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed facen a hot mean dance-t es, hogy hányan követik, akkor erre tudod is a valaszt.:D


Ilyen előadásokat tartanak, amire nem keves csaj megy el.

[link]

2018. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!