Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem baj szerintetek ha érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj szerintetek ha érdekel az ilyesmi és szeretném kipróbálni?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy már régóta nagyon tetszenek a fekete fiúk és az egyetem miatt most van lehetőség hogy pár hónapig az Usa-ban tanuljam az angolt,pontosabban San Diego lesz az úticél:)És szerintem ott sokkal több esélyem lenne találni ott az egyetemen egy nekemvaló fekete fiút mint pl itthon vagy a közeli országokban:)Szerintetek ott lenne esélyem?Szép lánynak tartanak,én is annak tartom magam:)Viszont eléggé vékony az alkatom,161 centi és 46 kiló vagyok jelenleg,így azért parás ha pl egy sportosabb,izmosabb és nagyobb fekete fiút találnék,mármint ha több is lenne pl szex:)

Képet maximum privátban mutatok magamról,ide nem teszek ki.

Szerintetek fölös paráznom emiatt vagy azért figyeljek oda ha úgy alakul?


2018. jan. 28. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mármint mi miatt aggódsz? Amiatt, hogy picike az alkatod?
2018. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen lényegében amiatt hogy széltébe meg hosszba se vagyok túleresztve:)
2018. jan. 28. 22:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy sportosabb fekete fiú felkap, felemel a feje fölé, kicsit pörget a magasban, fejre állít, stb. Jobb lehet, mint a hullámvasút, nem? :D
2018. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rosszul is lennék akkor az biztos:D
2018. jan. 28. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez kész bukta . A színesek többnyire hízelgő formák megpakolnak és lépnek . Azt hazudják mekkora szexgépek és szopatnak megraknak aztán közösbe tesznek a többi hiénával . Akkor meg véged mert simán elvernek . Ez a rosszabb változat .A másik megtart szeretőnek de ő nem huncutkodik ürít és megy a családhoz szerelméhez . Ez a valóság . Létezik 3. út ami harmonikus de minél távolabb élnek az emberek egymástól annál több a difi meg a balhé ...
2018. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszik azt sokan hogy minden feketéknek órási...Van de nem olyan gyakori mint amennyien azt gondolják!

Nagy a valószínűsége hogy egy átlag méretel rendelkező feketét találsz!

2018. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,az is lehet,meg ugye kinek mi az átlag.
2018. jan. 28. 22:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Azok ösztönlények , aránytalan vastag láb széles csípő oltári vhalagg , ez a menő . Az arc magasság nem számít . Karcsút arányosat európaiak keresik .
2018. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

vannak azért vékony kis termetű fekete pasik is, ha most van egy 70-80 kilós srác, vele nem probléma még a szex. és ne hidd azt hogy minden feketének nagy a szerszáma.

szóval sok sikert, kivánom hogy találj ott egy megfelelő partnert!

ha van kedved küldhetsz egy képet privátban.

2018. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én az USA-ban élek Lexingtonban, Kentucky államban. Sok feketével volt dolgom és azt kell mondjam hogy a többségnek 14-16 cm között lehet a pénisze nagyjàból. Nekem ilyen szempontból csalódás volt mert arra számítottam hogy 10ből mondjuk 3-4-nek ilyen 19-20 cm vagy nagyobb péniszük lesz, de max 10ből 1nek van akkora mint a fehéreknél kb.
2018. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!