Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek az átlagnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek az átlagnál nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 14:36
1 2
 11/14 Béla. A Király. ***** válasza:
Van amelyik igen, de az átlag nem. Tapasztalat. Persze ez csak egy tényező, és az is számít, hogy ki hogy használja. Nagy farokkal is lehet finoman baszni, hogy ne fájjon, és ki farokkal is lehet biztosan olyan durván tolni, hogy fájjon.
2018. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 20 cm. Volt nagyon szük és kicsi puncis barátnőm. Először megrémült tőle de finom voltam és idővel hozzászokott a mérethez. Imádta. Azt mondta hogy igenis számít a méret. Nekem is fantasztius volt tolni bele.

Volt olyan barátnőm is akinek előjáték nélkül lazán becsúszott a 4 ujjam. Semmit nem éreztem amikor dugtam, azt sem hogy benne vagyok, szerintem ő sem érzett semmit belőlem. "K' kevés voltam neki.

2018. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Megszerettem, de csak azt az egyet akivel dolgom van. Az első néhány hét, nem volt épp fájdalommentes, aztán mikor belejöttünk az eget is megrengettük. őszinte leszek, ha nem lettem volna akkor olyan szerelmes, simán kihátráltam volna, de utólag örülök, hogy nem tettem meg.
2018. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretem.21L
2018. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!