Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a legperverzebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a legperverzebb dolog, amit egy kapcsolatban megtennétek?

Figyelt kérdés
Vagy már akár meg is tettetek :)
2018. jan. 30. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Már megtettem

TISZTA segglyuk és gát nyalás pasinak

Segglyuk ujjazás pasinak

Felcsatolhatóssal dugni és leszopatni pasit

Ezek mind az Ex pasimmal voltak

2018. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer felnyultam a paromnak.. mikozben szajjal a peniszet kenyeztettem. Megfogta a kezem, eltolta a feneketol. Ujraprobalkoztam, de csak kivulrol izgattam az anuszat, nem nyultam fel. Akkor hagyta, hogy csinaljam. Na az engem annyira felizgaztott, hogy elkepeszto! Nem birtam magammal, lassan probaltam bedugni az ujjam, kb a masodik ujj percig csinaltam csak. Lathatoan zavarban volt, de kozben elvezte. :)Ereztem rajta. Akkorat elvezett, mint meg soha!

Keosbb probaltam vele megbeszelni, hogy milyen volt, tetszett-e neki. De terelte a temat es elpirult. :) Kis aranyos!

Ez volt a legextremebb.

21l

2018. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Kaki "szex"-én, és durva bdsm-en kívül bármit. Szerintem nincs is olyan, amit nem tettem meg....😊
2018. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Csak hozzászólásokat olvasni jöttem!

Nekem nincs ilyen

2018. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Spermát visszaköpni a szájába. :D
2018. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 switt válasza:
31%
És milyen volt? Hagyta?
2018. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 switt válasza:
62%
Az durva, ha azt kérem pisiljen a számb és élvezem?
2018. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!