Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » EZ biztos hogy nem normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ biztos hogy nem normális?

Figyelt kérdés

Kérem ne töröljék a kérdésem, ez nem kamu vagy trollkodás

Amit tudni kell rólam : Heteroszexuális lány vagyok, 18 éves. Már régebben is észrevettem hogy a szivesen nézem a nagy hasú, kövér nőket.

Kb 5-6 éves koromban a kedvenc jaátékom az volt hogy beöltöztem egy kövér embernek, párnákat és ruhadarabokat dugtam a ruhámba és igy "kövéren" járkáltam a lakásban. Ezt a játékot kifejezetten élveztem ( szerintem azrt is mert a csiklpmat izgatta a parna a nadragomban).

A terhesség is nagyon érdekelt kiskoromtól fogva, sokat játszottam azt is h terhes vagyok.

Kb 3 hónapja észrevettem hogy izgulok a nagy has látványára és hogy ha az illető azt simogatja.

Csakis akkor izgató ez a látvány számomra ha nő csinálja.

Heteroszexuális vagyok, el se tudom képzelni magam egy nővel , mégis ez a látvány borzasztóan izgat .

Normális ez ? Létezik-e ilyen fétis (nőknél)? Esetleg beteg lennék?

Oké, tudom nagyon hülyén jött ki ez az egész, de tényleh nem tudom h mihez kezdjek mit gondoljak...Szerintetek mi ez?


AZ ILYEN VIDEÓKAT SZOKTAM NÉZNI:

[link]


[link]



2018. jan. 31. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenről nem hallotta fura


Na majd a szakértők megmondjàk

2018. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én magam vékony vagyok és sportos alkatú.
2018. jan. 31. 12:24
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hat ez kulonos, max ferfirol tudnam elkepzelni hogy ez izgatja, de hogy teged miert.. erdekes :D
2018. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, így fejlődhet ki egy fétis. Pl. az óvodáskori nagy szerelmemmel (lány) anno egymás fenekét vizsgálgattuk nagy előszeretettel a mellékhelységben. Azóta is a női fenekekre gerjedek igazán, illetve, a saját hátsóm is igen érzékeny az ingerekre.

39F

2018. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát, ez érdekes. Ilyenről még nem hallottam. :D


Én is lány vagyok egyébként. Nekem a kövér nők nem tetszenek. Egyáltalán... A terhes nők viszont igen. Az szerintem csodálatos látvány, amikor egy nő babát vár, és kigömbölyödik. De csak a hasa meg a mellei kicsit, szóval látszik rajta, hogy nem kövér, egyébként vékony lenne, ha nem lenne a baba. Ilyenkor akár meg is tudnám simogatni a hasát szívesen. :)

2018. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Isten ments hogy kövér legyek, vagy meghizzak...mégis ez a látvány nagyon begerjeszt brrr :D

NAgyon vigyázok az alakomra...kivéve akkor amikor a fánkot tömöm a pofámba mint egy állat...Minden nap sportolok

2018. jan. 31. 12:40
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

Fura vagy de ne aggódj elmúlik, vagy v melyik duci nő örülni fog neked, mert te szexi vagy d ő meg nem.

Túl sokat nézed s YouTube ot...🙀😭

2018. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt le szeretném "szokni"ha lehet mihamarabb...
2018. jan. 31. 12:53
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom kimondottan milyen ízgalmat kelt benned,de kis túlzással ez lehet a hatalmas vágy az anyává válásra,nem?
2018. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Tedd le azt a kiflit, mert pocakod lesz, és kitiltanak a szoláriumból.
2018. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!