Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerhasználat, nem zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerhasználat, nem zavar titeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szükséges, ezt fontos leszögezni.

De mindig olyan hangulat romboló, hogy stop, fel kell húzni.

Ti is vagytok így ezzel?


2018. jan. 31. 12:40
1 2
 1/14 Németh Ádám26 válasza:
56%
Hát ha nem akarsz elkapni semmit :D
2018. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy meg kell állni nem zavar. Más miatt is szoktunk megállni, pl véletlen a hajamra könyököl, begörcsöl egy talp, mégis csak kéne pisilni, stb. Az óvszerben inkább az érzés zavar, anélkül olyan sima, jó értelemben puha érzés a másik bőrét érezni. Gumival valahogy durvább, dörzsölősebb.
2018. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem kicsit vagyok így ezzel. Engem eleve nagyon lelomboz az egész. Nemi beteg is vagyok :D
2018. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
mondanám hogy részvétem 3 as de nem akarok osztoszni benne túlságosan jobbulás kívánok. Hát a problénám ott kezdődik hogy nem merek venni 24 éves létemre F
2018. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem annyira zavart, hogy az utóbbi 20 évben nem is volt a farkamon...máshogy védekezünk.
2018. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zavaró. Nem érzem úgy a hüvelyt, lankaszt is. Hálistennek eddig tabiztak a barátnők, kifizettem nekik.
2018. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel én undorodom a testnedvektől így egyátalán nem zavar.

Amúgy volt rá példa hogy kipróbáltam nélküle de a mai vékony modern gumiktól szinte semmi különbséget nem vettem észre így aztán meg hogy véd is mindentől folyton használom.


F/41

2018. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Az elmult 12 evben max 10szer hasznaltam.
2018. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Minden dugásnál használtad csak?

Utolsó.

2018. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Párkapcsolatban nem kell. Pont ez lenne a lényege. Aki ott is felhúzza ott valami nincs rendben. Nincs meg a másik elfogadása!
2018. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!