Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér lányok mennyire irritáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányok mennyire irritálna titeket?

Figyelt kérdés

...ha a barátotok csak azért lenne veletek, mert szereti ha dagik vagytok és neki ez jön be. Tehát főleg a külsőtök az ami miatt összejön veletek, DE komoly kapcsolat céljából...?


Aki kérdezné:

Kövér alatt kb. ezt értem.

[link]



2018. jan. 31. 14:56
 1/10 anonim válasza:
100%

És amugy szeret és rendes veled?

Mert lehet hogy a külsőd miatt szeretett meg de a belső tulajdonságaidat is megszerette

2018. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerencsére nem vagyok ilyen dagadt

Hát engem nagyon zavarna rosszúl is esne.

Ahogy megtudnám

Lapátra is Tenném

De minden olyan pasit aki csak a külsőre megy.

2018. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
És gondolom ha legogynék elhagyna mint a pinty
2018. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretném is. Plusz a személyisége is nagyban befolyásolna, mert anélkül nincs rendes és komoly kapcsolat sem.
2018. jan. 31. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Ne nézz ilyen weboldalt... erős feminizmust okozhat...
2018. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nem értem a kérdésed.

Ha valaki azért jön össze egy csajjal mert szőke, vagy fekete az se jó?

Ha azért jön valaki össze a másikkal mert kövér és csak a kövéreket szereti, az miért baj.

Ezt a kérdést ugyan úgy tedd fel a sovány lányokról is.

Először mindenki a külső alapján választ párt magának.

Igen!

Aki a kövér csajokat szereti az azért jön össze vele, mert KÖVÉR.

2018. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Örülnék, hogy tetszem neki, ez így normális.
2018. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég megosztottak a vélemények...
2018. febr. 1. 12:26
 9/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Miért szerinted szívesebben lennének olyanokkal akikről tudják hogy undorodik tőlük?? Értelmes ember csak úgy választ hogy azért annyit tudjon hogy a párjának bejön, nem? Szerintem egy husisabb lány is olyan férfit szeretne maga mellé aki mellett nőnek érezheti magát ehhez pedig kell a testi vonzalom is.
2018. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én barátommal eléggé testi a kapcsolatom, de persze nagyon lelki is mindkettőben tetszem neki, de nem akarok hazudni, tudom hogy nagyon fontos neki a külsom, és nem akarja hogy lefogyjak, nehezen tudok megbekelni vele, és folyton nyuzom hogy támogasson a fogyasban de örülök ha nem rinyal amiatt ha fogyok :), emiatt nem teszem lapátra mert szeretem :)
2018. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!