Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adják meg magukat ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják meg magukat ilyen könnyen a nők?

Figyelt kérdés
Miért adják meg magukat ilyen könnyen a nők? Legalább is akikkel én eddig találkoztam/ismerkedtem. Első randin már leszoktunk feküdni. Eddig egyetlen egy nő volt az életembe aki, nem feküdt le velem az első randi után. Nagyon félénk és vissza húzódó szűz lány volt. Vele majdnem egy év után feküdtem le. Nagyon félt a szextől mivel, kislányként szexuálisan zaklatták.

2018. jan. 31. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nos, most vagy kérkedni akarsz, ami nagyon buta jellemre utal, vagy egyszerűen csak ribizlikkel jöttél össze eddig. Talán ha kicsit túl látnál a kitett csöcsökön és átlátszó cicanadrágokon, akkor találnál normális lányt is.
2018. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani, hogy nagyon erős a kisugárzásom. Alapjáraton elég nyomulós vagyok.
2018. jan. 31. 15:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dicsekszel vagy panaszkodsz?
2018. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva is megkérdezhetnénk. Te miért adod ilyen könnyen magad?:DD

"Első randin már leszoktunk feküdni."


Nagyjából ugyan amiatt szexelnek veled az első randin, ami miatt te velük.:D

24N

2018. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem fényezni szeretném magamat. Ne értsetek félre. Csupán érdekel, hogy mi lehet ennek az oka. Én szeretem ha egy nő nem adja magát könnyen és küzdeni kell érte. De a vicc az egészben hogy kicsit sem a ribizlikre megyek. Olyan nőkkel szeretek randira menni, akik nem úgy öltözködnek, hogy kicsapják a mellüket.
2018. jan. 31. 15:18
 6/21 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben akkor szerencsés vagy!
2018. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de inkább örülj neki.

Egyenlőség van, ha te lefekszel egy nővel az első randin akkor te ugyanolyan k.urva vagy.

De én inkább azt mondanám hogy ezek a lányok élvezik az életet és a szexualitást.

2018. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom, nektek semmi se jó, hogy b szódnátok meg. már bocsánat az alpári stílusért. de ha egy nő nem teszi szét rögtön a lábát, akkor elkönyvelitek egy kis félős, anyámasszonykatona lánynak, aki élete végéig szűz lesz, ha meg hamar lefekszik veletek, akkor k va. ez a duma, hogy jobban megbecsülitek azokat a lányokat, akik nem adják könnyen magukat, kamu.. ugyanúgy le fogjátok sz rni őket, amint beadják a derekukat, szóval ne panaszkodj, inkább örülj, ha nem kell sokat dolgoznod a dologért, mert akkor meg az lenne a bajod.
2018. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neked kisugárzásod Kisfiam, az átjönne az írásaidból!
2018. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem tetszik, hogy elso randin szex van, minek teremtesz hozza olyan korulmenyeket? Ne hivd fel magadhoz es ne menj fel hozza. Nagyon bonyolult, igaz? Nem vagy koteles megdugni akkor sem, ha felkinalja magat...
2018. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!