Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orosz, ukran nok jok a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orosz, ukran nok jok a szexben?

Figyelt kérdés
Legyszi ne trollkodjatok szet a kerdest:D
2018. febr. 1. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Van bennem orosz vér, isteni velem a szex :D


Most komolyan nem ettől függ kinek milyen a vérvonala .

Apáca is volt a családban bizti ez miatt szopok úgy mint egy kis angyal :D

Na képben lettél ?

2018. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, h. ki milyen nemzetiségű. Adott országon belül is van nyitott, felvilágosult, magabiztos, szexi, szorongó, túlsúlyos, szermémes, nagyon v. kevébé vallásos, bevállalós.

Függ attól is, h. ki melyik részen él, hogyan nevelkedett, milyen környezetben, az országnak melyik részén, mennyire modern felfogású, mennyire tapasztalt.

Nem lehet általánosítani. A magyar nők/ férfiak jók? Igen, van aki jó, és van akinek van hová fejlődnie...

Azt gondolom, h. az oroszok, ukránok, más szláv emberek tudnak szeretni, és 'mindent' megtenni azért, aki szereti őket - nem tudom, h. ez mennyiben befolyásolja ágybeli tevékenységüket.

Kis ideig éltem kint egy Urál-béli kis községben. Ott eléggé visszahúzódóak voltak a velem egykorú lányok (kettőt ismertem, akkor végezték az egyetemet, tehát nem lehet mondani, h. szűk látókörűek lettek volna, én akkor 23 voltam).

Moszkva persze egészen más világ/ ország. Meg a rendszerváltás, az internet térhódítása óta eléggé fellazultak az erkölcsök. Azelőtt is volt randi, együttjárás, szex, néha egyéjszakás, de a nők nagy részének meg sem fordult az fejében, h. ő vkivel. 'barátság extrákkal' jellegű kapcsolatot(?) szeretne.

Más 'forrásból' úgy tudom, h. az orosz/ ukrán nők értékelik nyugat-európai férfiak EQ-ját a szexben is, tehát, h. nem kizárólag csak a ffi.-akról szól az aktus, hanem a nőkkel is foglalkoznak, nem kizárólag reszelik őket. Szóval, ha van kiszemelted udvarolj, kedveskedj neki, ha pedig arra kerül a sor, kényeztesd.

Valószínűleg meghálálja ;) Sok sikert!

2018. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!