Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket zavar az intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar az intim szőr rajtatok?

Figyelt kérdés

A páromat zavarja hogy van a péniszén szőr és levágta szerintetek önmaga miatt tette vagy más nő miatt?

Állítása szerint viszketet neki a szőr és nem tetszet hogy van rajta.

Szerintetek is viszket ha ott szőr van? Ki mit gondol erről?



2018. febr. 4. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És téged nem zavart?
2018. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be a csupasz giliszta undorodom a látványtól és az érzéstől.
2018. febr. 4. 09:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről, hogy neked nem tetszik.

Egyáltalán nem biztos, hogy más nő miatt van. Lehet így érzi magát ápoltnak.

Én is mindig szőrtelenítek akkor is ha nincs párom. Nem csak a pasi miatt csinálom, hanem mert nem bírom magamon elviselni. Látod ilyen is van. :)

Ennek tükrében gyanakodj tovább. Persze ettől függetlenül, lehet hogy megcsal, de lehet ez ettől teljesen független.

2018. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alapjáva véve szőrös vagyok,szóval egyáltalán nem zavar.Ha ott leborotválnám hogy néznék ki ha máshol amúgy szőrös vagyok?Ollóval időnként rövidre vágom,oszt jó napot.Lányokat nem zavarja ez,nem az érdekli őket.
2018. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem viszket ,de a mellkasomon nincs meg a hasamon álltalában szőr(most pont van) és az nem néz ki jól ha mindenhol csupasz és ott egy szőrös folt. Csajoknak nem tetszik…!
2018. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En kimondottan nem szeretem ha szoros a farkam reszletezni csak privatba 19/f
2018. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Természetes a szőrzetem amióta csak kinőtt.

Hogy nem tetszett neki az egy dolog, de nem viszkethet (ha csak nem fürdik rendszeresen) csak akkor borotválás után el kezd nőni!

2018. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Húzódik, viszket,nem szeretem ha hosszú. Nyilván az a természetes és amíg nem szedtem le semmi bajom nem volt vele, de azóta érzem a különbséget és szeretem ha nincs rajta szőr. Viszont ha a párom gusztustalannak tartaná így,akkor meghagynám.
2018. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nokent kenyelmetlen a sajatom, ezert egy ferfi is erezheti ugy szerintem. Nem arra van "kitalalva", hogy az alsonemuvel egesz nap a testunkhoz legyen tapasztva.
2018. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem talán kicsit zavar. Amúgy az intim szőr olyan, hogy elér egy bizonyos hosszt és nem nő tovább. Én néha leborotválom, ha olyanom van, de jobb szeretem meghagyni, mert van, hogy még növekedés stádiumban viszket, de rosszabb, ha a szőr tövében elkezd fájni(nem tudom leírni, de nagyon fájdalmas tud lenni) és ezt így kerülöm el. Annyi, hogy mosni kell, hogy ápolt legyen ott is a szőr és kész. Ha valakit zavar, leszedem azt ennyi.
2018. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!