Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/lányok, mi volt a legkell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, mi volt a legkellemetlenebb/legcikibb szexuális élményetek amiről nem szívesen beszéltek, vagy nagyon megbántatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt itt inkább nem részletezném mert annyira ciki. (vagyis számomra.) :D /F
2018. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Szájjal kielégítésnél félrenyeltem. Nagyon kellemetlen volt, ahogy elkezdtem fuldokolni.
2018. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# Nyugottan részletezd, Hisz a neved sehol sincs ott, senki nem fogja tudni hogy kive történt, vagy is nyugodttan leírhatod.
2018. febr. 4. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
En mikozben hatulrol dugtam egy mazo csajt, a segget vertem nadragszijjal. Es kozben valahogy eltalaltam a golyomat...
2018. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Olyan nagyon ciki nem tortent meg szerintem. Legalabbis nem maradt meg igy nagyon semmi olyan. Apro dolgok tortentek, pl lefejeltem az agy hattamlajat vagy micsodajat (kovacsolt vas agynal eleg kellemetlen), ilyesmi bakik.
2018. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amiröl nem szivesen beszélnék azt mi a retkes lomposért irnám ki ide??? Csak, hogy arra reiszolj? Normális vagy?
2018. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 úgy értem hogy szeméjésen pl. barátaidnak, de mindegy, nem érted a GYK lényegét.....
2018. febr. 5. 01:20
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Cuki dolog azért nem volt, de nevettünk jókat az exemmel 😀 Nálunk nem nagyon volt cikis dolog, mindig mindent elmondtunk egymásnak.


Egyszer volt egy olyan, hogy már épp fejeztük volna be, én az ágyon a térdemen ültem ő térdelt és úgy verte a számba, és valahogy olyan erővel jött ki, hogy a párnára kispriccelt és míg én nyeltem az adagot, megszólalt, hogy csak annyit láttam hogy röpül a sperma a párnára messze 😂 röhögtünk.


Volt olyan amikor begörcsöltünk, de olyan szinten, hogy meg kellett állni mert nem érezte a combját 😂 Aznap nem folytattuk tovább, de azért kielégítettem.


Amikor helyezkednél, és közben ő is, de valahogy nem úgy ahogy kellene és golyón rugód véletlenül, majd egy kis ordítás és vörösödő fej kíséri, olyankor az asszony is megijed 😂 L

2018. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Amikor úgy nézett ki, hogy megdughatok egy idősebb csajt, tökre fel voltam dobódva. Aztán amikor oda került a sor, akkor bevágta halál szenvtelen pofával, hogy csak nyalás lesz. Elég sokáig csináltam, én meg azt hittem, hogy menet közben úgy is meggondolja. De utána kajak lekoptatott. Cink volt, mert nem az volt amire számítottam, meg azért is, hogyha ezt így megtudja valaki, akkor úgy is az jön le, hogy én vagyok a béna.
2018. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!