Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek az izmosabb alkatú lányok vagy ez inkább frusztrál titeket?

Figyelt kérdés
Valamint az átlagnál nagyobb,izmosabb popsi a legtöbb fiúnak bejön vagy inkább zavaró tud lenni nekik?Azért érdekelne mert pár éve elég komolyan edzek és azóta szedtem izmot is magamra,a popsim is nagyobb lett és izmosabb mint előtte volt,persze mindenhol látszik rajtam a változás de azért túlzásba se viszem,legalábbis én úgy érzem:)Csak érdekelne hogy a fiúk többségét ez zavarja akinek ilyen az alkata lányként?Vagy csak nem mondják hogy zavaró és mégis?Tudom így kép nélkül nehéz,de ha érdekel valakit annak levélbe is tudok mutatni magamról képet ha úgy egyszerűbb a válasz.
2018. febr. 5. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jöhet...
2018. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha már inkább kisminkelt hosszúhajú férfinak tűnik a lány, annyira muszklis, az taszító tud lenni. Engem nem fusztrál ha egy lány sportos, csak az zavar, ha elveszíti a nőiességét, mert túl izmos. Kérdés, hogy nálad mekkora ez a felszedett izomtömeg: Egy fitt csajnak nézel ki, vagy swarzeneggerernek parókában? :D
2018. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kep nelkul ez tenyleg csak vaktaban lovoldozes :D


A popsi jo ha feszes, de amikor szalkas a csaj, tonusos a bicepsze, vastag valla van, a hasa nem lapos hanem kockas.. A combjan ott a "kigyo" a varlija pedig nem szep sima noiesen ives hanem kidomborodik mint egy pasinak... Es a melle meg mar eltunik akkor az szamomra mar borzasztoan nem noies es egyben kiabrandito is!

Szavakkal nehez leirni qz atmenetet, meg a kategoriakban sem vagyok benne.. hogy mi mit takar es hol mi a tol-ig hatar.

Lenyeg szerintem sok lany tulzasba viszi a testepitest..

2018. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen lányok egy bizonyos határig.

Szívesen megnézném a fotódat! F.

2018. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De eobj egy kepet es akkor velemenyt formalok rolad. Persze akarmit is mondok az csak az en izlesem, semmi tobb!
2018. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha egy lány kicsit is izmos. És nem azért mert frusztrál, hanem elvesziti azt a törékeny nőies alkatot, ami számomra vonzó. Persze a karbantartott test is más meg az is ha valaki ilyen halványan is de izmos amazon. Én finom, törékeny lányokat szeretem, nem az ilyen robosztus sporty girl-öket. Az maradjon a férfiak dolga :)


Persze hogy a kérdező átlóg e a határon, az kép nélkül nehéz.

2018. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen:

[link]

Nem: [link]

2018. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Imádom a nagyobb, izmos popsit. Jöhet a kép.
2018. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen tetszik


[link]

2018. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amit a 7-es küldött "Nem" képet, az már nem bejön, hanem beteges lenne. Kb olyan mintha magammal szexelnék. A másik meg szimplán csak annyira nem jön be. Én a kockás hasat se szeretem egy lányon. A fiúk kemények, a lányok puhák, szerintem ez így vonzó. Most azt nem tudhatom, hogy most a te feneked kemény, vagy csak feszes. Azzal még nincs gond ha feszes, mert azt még lehet marcangolni:D De a ha kemény az már nagyon lelohasztó. A nagyon vékony karokat se szeretem ellenben. Ha nem szálkás nagyon, akkor nem zavar, hogy van rajta egy kis izom. De lehet zsír is a karján, ha az sem túl sok, akkor is szeretem.
2018. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!